Beni Ara - Lisa Gardner - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Beni Ara  – Lisa Gardner

Beni Ara – Lisa Gardner

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Şubat 23rd, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 370
Yazar: Lisa Gardner

399 Kişi Tarafından Görüldü

Benim Ara – Lisa Gardner; “Sorunlu aileler ve çarpık kaderler hakkında son derece sürükleyici bir hikaye. Elinizden bırakamayacaksınız ve son sayfayı çevirdikten çok sonra bile peşinizi bırakmayacak.

”Shari Lapena “Karmaşık bir suç mahalli, kayıp bir kız, tıkır tıkır işleyen bir saat: kimse daha fazla sayfa çeviren bir yazı yazmaz. , yürek burkan gerilim.”Tess Gerritsen New York Times’ın en çok satan yazarı Lisa Gardner’ın en son dolambaçlı heyecan yolculuğunda, Dedektif DD Warren ve Find Her ‘s Flora Dane, genç bir kızın hayatını kurtarmak için zamana karşı bir yarışta geri dönüyor. ..ya da onu adalete teslim edin.

Beş kişilik bir ailenin evi artık bir suç mahalli: dördü vahşice öldürüldü, biri  on altı yaşında bir kız  kayıp. Kaçtığı için şanslı mıydı?

Yoksa yokluğu uğursuz bir şeyin kanıtı mı? Olayda Dedektif DD Warren var  ama hayatta kalana dönüşen intikamcı Flora Dane de öyle.

Farklı adalet türleri ararken, kurban ya da şüpheli olarak sessizce “Beni ara” diye yalvaran genç bir kadının geride bıraktığı ipuçlarını anlamlandırmaları gerekir .

Bir önceki yazımız olan Meleklerin Kanı (Lonca Avcısı Serisi 1) - Nalini Singh başlıklı kitabımızda Meleklerin Kanı (Lonca Avcısı Serisi 1), Meleklerin Kanı (Lonca Avcısı Serisi 1) ekitap indir ve Meleklerin Kanı (Lonca Avcısı Serisi 1) ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Beni Ara – Lisa Gardner” için 1 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.