Benden Sana Kalanlar 1 - Julie Kenner - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Benden Sana Kalanlar 1 – Julie Kenner

Benden Sana Kalanlar 1 – Julie Kenner

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Temmuz 2013
Eklenme: Şubat 16th, 2020
Dil: Türkiye
Sayfa: 400
Yazar: Julie Kenner

5.034 Kişi Tarafından Görüldü

Yepyeni bir başlangıç yapmak isteyen genç ve güzel bir kadın…

Yakıcı bir aşk ve baş döndürücü bir erotizm içinde görmezden gelinen tehlikeli sırlar…

Kadınların aklını başından alan güçlü bir erkek…

Yakışıklı işadamı Damien Stark’ın elde edemeyeceği kadın yoktu ama o Nikki’yi istiyordu. Nikki ise kendisine zarar verecek bir aşkın peşinden gitmeyecek kadar akıllı ve güzeldi ama Damien’ın şeytani cazibesine karşı koymanın çok zor olduğunu biliyordu.

Nikki onun karanlık geçmişiyle karşılaştığında şüphe ve arzu gelgitleri içinde kıvranacak, bu kontrolsüz aşkın girdabında sevdiği adama güvenmesi hiç kolay olmayacaktı…

Roman Giriş Bölümünden Kısa özet

Ellerimi balkon demirlerine kenetleyip öne doğru eğilirken batan güneşin o yoğun, erişilmez güzelliğinde mest oluyorum.Liseden beri kullandığım, hurdaya dönmüş Nikon fotoğraf maki­nemi yanımda getirmediğime pişmanım. Hoş, şu mini minnacık boncuklu kol çantama sığdırabilecektim sanki…

Üstelik siyah mini elbisenin üzerinde hantal bir fotoğraf maki­nesi çok ama çok demode dururdu.Ama bu benim Pasifik Okyanusu’nda günbatımına ilk defa şa­hit oluşum ve kesinlikle bu anı kaçırmamaya kararlıyım. Hemen iPhone’umu çıkarıp bir kare yakalıyorum.“Öyle bir manzara ki, içerideki tablolar yanında birer kâğıt parçası gibi duruyor, değil m i?” dedi arkamdan bir ses. Gırtlaktan gelen bu şuh sesi tanımıştım:

Sanat eserlerinin yeni patronu, eski aktris ve bu geceki ev sahibem Evelyn Dodge.“Çok mahcubum. Eminim şapşal bir turist gibi görünüyorum.Ama ne yapayım, bizim Dallas’ta böyle bir gün batımını yakala­mak mümkün olmuyor.” diyerek devam ediyor romanımız iyi okumalar.

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Benden Sana Kalanlar 1 – Julie Kenner” için 1 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.