Bendeki Sen - Dilek Taygun - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Bendeki Sen – Dilek Taygun

Bendeki Sen – Dilek Taygun

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2017
Eklenme: Eylül 9th, 2018
Dil: Türkçe
Sayfa: 376
Yazar: Dilek Taygun

40.475 Kişi Tarafından Görüldü

Basit bir yalan, Yanlış bir numara, Kaderin yollarını kesiştirdiği iki farklı insan. Baran Solmaz’ın hedeflerine ulaşmasına küçük bir adım kalmıştı ve yakında çalıştığı şirkette istediği konuma gelmiş olacaktı. Lakin küçük bir sorunu vardı; işe girerken nişanlı olduğunu söylemişti ve şimdi sevgili nişanlısı ile patronunu tanıştırması gerekiyordu. Tabii gerçekten nişanlı olsaydı. Ezgi Değerli, küçük dünyası, çalıştığı lokantası ve kutu kadar olan evinde mutluydu aslında. Büyük şeylerde asla gözü olmamıştı. Ama ansızın gelen bir telefon ve teklif edilen paranın da çok cezp edici olduğunu kabul etmeliydi. Belki de şansı dönüyordu. Tabii hâlâ yanlış kişiyi aradıklarından emin olmasaydı… Birbirlerinden Tamamen Farklı Olduklarını Düşündükleri Anda, Tamamen Birbirlerine Benzediklerini Fark Edeceklerdi!

Baran ve Ezgi kader onların ağlarını ördü. Nasıl mı?
Baran’nın hayalleri işindeki konumunu korumak hatta terfi almaktı; Ezgi’nin hayalleri günü kurtarmak ve yarını garantiye almaktı. İki farklı insanın hayatlarının kesişmesi ise bir yanlış numaradan olurdu.
Ezgi yurtlarda büyümüş ve şimdi kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan bir kız. lokantada bulaşıkçı olarak çalışıyor ve evi dar deyim yerindeyse kutu kadar bir alana sahip ama o ona yetiyor. Asla da fazlasında gözü yok, kanaat etmeyi biliyor ve şükür ediyor bu durumuna da. Bir gün Ezgi’nin telefonu çalar ve işler değişir.
Baran da annesi ve babasını kaybettikten sonra O da yurtlar da büyümüş ve çok çalışıp bir yerlere gelmeye çalışmış ve başarmış ta. Baran, dediğim gibi, çalışkan, zehir gibi bir adam. Tek kusuru beyaz bir yalan söylemiş olması. Patronuna söylediği o yalan ayaklarına dolanacağını elbette kestiremez ve olacakların da önüne geçemez.

Bir önceki yazımız olan Hayata Dön - Gülseren Budayıcıoğlu başlıklı kitabımızda Hayata Dön ekitap indir, Hayata Dön ekitap oku ve Hayata Dön Gülseren Budayıcıoğlu pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

“Bendeki Sen – Dilek Taygun” için 2 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.