Bebek Savaşları - Robin Baker - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Bebek Savaşları  –  Robin Baker

Bebek Savaşları – Robin Baker

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2013
Eklenme: Mayıs 21st, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 336
Yazar: Robin Baker

475 Kişi Tarafından Görüldü

Ne çocukluk ne de ana babalık kolaydır ve zaman zaman en huzurlu ailelerde bile günlük hayatın stresleri ve baskıları yüzeye çıkar. Aslında, bazı insanlar için, aile hayatı bir savaşı yönetmekten başka bir şey değildir. Az ya da çok, bebekler bütün ailelerde savaş anlamına gelir!

 

Ana babalık neden bıçak sırtında gitmelidir? İnsan üremesinin bu kadar eski ve temel özelliği olan bir şeyde neden bu kadar çok potansiyel problem olmak zorundadır? Evrimin sabah bulantılarıyla ne ilgisi var? Bebek ağlamasının stres yaratan sesiyle? Kardeş rekabetiyle? Çocuk taciziyle?

 

Bu ilgi çekici kitap, aile yaşantısının karanlık sırlarını aydınlatıyor ve onları dürüstlükle ve önyargısız ele alınabilecekleri şekilde açıklığa kavuşturuyor.

 

Evrimsel biyoloji, insanların ne düşündükleri, söyledikleri ya da hissettiklerinden ziyade gerçekte ne yaptıklarıyla ilgilidir. İnsanın seks yaşantısının evrimsel biyoloji açısından açıklandığı çok satan Sperm Savaşları kitabının da yazarı olan Dr. Robin Baker, Bebek Savaşları’nda özellikle insanların davranışlarının üreme başarılarını nasıl etkilediğini çarpıcı örnek ve açıklamalarla inceliyor.

Bir önceki yazımız olan Erkek Olmanın Tehlikeleri - Herb Goldberg başlıklı kitabımızda Erkek Olmanın Tehlikeleri ekitap indir, Erkek Olmanın Tehlikeleri ekitap oku ve Erkek Olmanın Tehlikeleri pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.