Bebek Bilgeliği - Gary Ezzo - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Bebek Bilgeliği – Gary Ezzo

Bebek Bilgeliği – Gary Ezzo

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2011
Eklenme: Mart 25th, 2020
Dil: Türkiye
Sayfa: 182
Yazar: Gary Ezzo

999 Kişi Tarafından Görüldü

Bilim adamları aya insan göndermiş olabilir, fakat ebeveynliğin en temel sorunlarına yanıt veremiyorlar.

Bu soru, ailenin geri kalanı gibi gece boyunca uyuyan mutlu ve keyifli bir bebeğin ve sürekli yorgun olmayan bir annenin nasıl mümkün olduğudur.

Şimdi yanıtı bulmak için, anne ve babaların bakması gereken tek yer Bebek Bilgeliği’dir.

Bebek Bilgeliği, bebeklerin beslenme, uyanıklık ve gece uykusu döngülerini senkronize etmeye doğal ve başarılı bir şekilde yardımcı olacak heyecan verici bir bebek yönetimi planıdır.

Tüm dünyada iki milyonu aşkın müteşekkir ebeveynin neler öğrendiğini keşfedin. Uykusuz geceleri ve huysuz bebekleri düzeltmek için pozitif bir reçete keşfedin. Bebek Bilgeliği, doktorlar tarafından tavsiye edilen inanılmaz bir sistemdir.

ÖNSÖZ den Kısa Alıntı

Tıp fakültesini bitirdikten ve kadın doğum uzmanlığı ve jinekoloji alanlarında stajımı yaptıktan sonra, bir ebeveyn olabilecek kadar bilgili olduğumu hissettim.

Eşim çocuk gelişimi mezunuydu, benim tıbbi eğitimim vardı, ne kadar zor olabilirdi ki?

Her şeyi oluruna bırakacak ve içgüdülerimizle hareket edecektik, değil mi? Hayır! İlk oğlumuzun doğumundan kısa süre sonra, heyecan ve özgüvenimizin yorgunluk ve öfkeye dönüştüğünü fark ettik.

Anne gecede üç kez uyanıyordu ve bebek gün boyunca huysuzdu. Aldığımız tavsiye hep bebeği daha çok emzirmek yönünde oluyordu, çünkü belli ki acıkıyordu. Biz de onu gece gündüz, her iki saatte bir emzirdik. Daha sonra öğrendiğimiz gibi, bu sorunun tedavisi değil, sebebiydi.

Bilim adamları aya insan göndermiş olabilir, fakat ebeveynliğin en temel sorunlarına yanıt veremiyorlar. Bu soru, ailenin geri kalanı gibi gece boyunca uyuyan mutlu ve keyifli bir bebeğin ve sürekli yorgun olmayan bir annenin nasıl mümkün olduğudur.

Ezzolar’ın ilkeleriyle büyüyen bebekleri ve diğerlerini bizzat gözlemledik.

Babywise’ın, yeni ebeveynlere sunulan pediatrik danışmanlığa gereken yeni bilgiler sağladığını söylemem gerek. onlara Babywise’ı tavsiye ediyorum.

Bir önceki yazımız olan Abdest, Gusül, Namaz - Mehmet Doğru başlıklı kitabımızda Abdest Gusül Namaz epub indir, Abdest Gusül Namaz epub oku ve Abdest Gusül Namaz pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.