Batma - Kate Marchant - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Batma  – 	 Kate Marchant

Batma – Kate Marchant

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2022
Eklenme: Mart 16th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 315
Yazar: Kate Marchant

378 Kişi Tarafından Görüldü

Batma; Kate Marchant’ a ait orjinal adı: Float  22.02. 2022 yılında yayınlanan wattpad romanı hakkında; 

Sarah Dessen ve Jenny Han hayranları için Batma ( Float) hakkında yürekten bir yaz okuması.

 

Waverly Lyons, hatırlayabildiği kadarıyla, ebeveynlerinin boşanmasının ortasında kaldı. Bu yaz, tatilini kiminle geçireceği konusunda savaş kızışıyor ve Waverly’nin seçenekleri tükendiğinde, teyzesiyle kalmak için elveda Fairbanks, Alaska ve merhaba Holden, Florida.

 

Kuzeyin tundrasından gelen plaj kültürü, Waverly’nin tam olarak uzmanlık alanı değil. Güneş onun can düşmanı olabilir ve havası kesinlikle soğuk değil. Tamamlamak için mi? Yüzme yeteneği yoktur .

 

Yandaki (süper ateşli) çocuk Blake’e girin. Büyüleyici ve tatlı, Waverly’yi çevresine kabul eder. Waverly’nin hayatında ilk kez arkadaşları, sosyal bir hayatı ve çok geçmeden duyguları vardır. . .

Blake için. İkisi daha da yakınlaştıkça Waverly’nin kaderi yükselmeye başlar. Ama her yaz sona ermek zorundadır ve sonunda ait olduğun yeri bulduğunda bırakmak en zorudur.

Bir önceki yazımız olan Alfa'nın Köle Eşi - Danielle Bush başlıklı kitabımızda Alfa'nın Köle Eşi Danielle Bush, Alfa'nın Köle Eşi Danielle Bush ekitap indir ve Alfa'nın Köle Eşi Danielle Bush ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.