Başmeleğin Kılıcı (Lonca Avcısı 4) - Nalini Singh - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Başmeleğin Kılıcı (Lonca Avcısı 4)  –  Nalini Singh

Başmeleğin Kılıcı (Lonca Avcısı 4) – Nalini Singh

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2017
Eklenme: Şubat 22nd, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 353
Yazar: Nalini Singh

392 Kişi Tarafından Görüldü

New York Times’ın çok satan yazarı Nalini Singh, meleklerin hükmettiği, korsanların hizmet ettiği ve bir kadın avcının hayatta kalmak için karanlıktan çıkması gereken ölümcül, güzel bir dünyanın gölgelerine geri döndü… yanak bir Lonca vakası olmalıydı, ancak yüzlerce yıllık yaşam boyunca keskinleşen karanlık içgüdüler, vpire Dmitri’yi kontrolü ele almaya zorlar.

Bu ölümle ilgili çarpık bir şeyler var, yüzyıllarca geçmişin fısıltıları gibi gelen bir şey… ama Dmitri’nin gerçeği keşfetme ihtiyacı, dövmeyi deşifre etmekle görevlendirilen avcıya verdiği yanıtın şiddetli gücüyle hiçbir şey değil.

Neredeyse onu öldürecek olan vahşi bir saldırıya maruz kalan Honor, bir başmeleğin sağ eli olan ve zulmünü de ölümcül şehvetiyle cesurca kullanan baştan çıkarıcı kadınla yüz yüze gelmeye hazır değildir… Onda uyandırdığı açıklanamaz, şiddetli duyguları anlayacak yaşa geldiği günden beri onun gizli takıntısı olan kişi.

1 numaralı Urban Fantasy serisi devam ediyor – meleklere karşı bir savaşla. . .

Özet

Yeni doğmakta olan bir vampirin dövmeli kopmuş kafası keşfedildiğinde, davanın doğrudan Loncaya iletilmesi gerekirdi ama Dmitri’nin uğursuz bir aşinalık duygusu var.

Bir vampir olarak uzun hayatında, Dmitri birçok şey gördü ve cinayetin gerçeğini araştırması, onu Lonca Avcısı Onur ile birlikte çalışmaya yönlendiriyor.

Ancak Honor yetenekli bir Avcı olsa da, vampirler tarafından acımasız bir şekilde hapsedilmekten yeni kurtulmuştur ve istediği son şey, özellikle Dmitri kadar güçlü biriyle çalışmak zorunda kalmaktır.

Bu, Nalini Singh’in Lonca Avcısı serisinin dördüncü kitabıdır (  Meleklerin Kanı , Başmeleğin Öpücüğü  ve  Başmelek’in Eşi’nden sonra). ) ve Elena ve Raphael’den baş karakterler olarak ayrılan ilk kişidir.

Bir önceki yazımız olan Ateş Düşüyor (Air Awakens 2) - Elise Kova başlıklı kitabımızda Ateş Düşüyor (Air Awakens 2), Ateş Düşüyor (Air Awakens 2) ekitap indir ve Ateş Düşüyor (Air Awakens 2) ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.