Başmeleğin Gözdesi (Lonca Avcısı Serisi 3) - Nalini Singh - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Başmeleğin Gözdesi (Lonca Avcısı Serisi 3) – Nalini Singh

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2016
Eklenme: Şubat 20th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 389
Yazar: Nalini Singh

607 Kişi Tarafından Görüldü

Başmeleğin Gözdesi (Lonca Avcısı Serisi 3) Nalini Singh, meleklerin hüküm sürdüğü, vampirlerin onların sadık hizmetkârları olduğu ve en büyük bedeli masumların ödediği nefes kesici dünyaya geri dönüyor.

 

Kehânet ürkütücü bir şekilde gerçekleşiyordu: Hain ve kadim bir ölümsüz diriliyordu. Vahşi rüzgârlar onun adını fısıldıyordu: Caliane. O, oğlu Raphael için geri dönmüştü. Bunun için yolunun üzerinde ne varsa yok etmeye hazırdı, ve yolunun üzerinde tek birisi vardı: Elena, oğlunun yok edilmesi gereken gözdesi…

 

Vampir avcısı Elena Deveraux ve sevgilisi, ölümcül Başmelek Raphael New York’a geri döndüklerinde yeni bir tehlikeyle karşı karşıya kalmışlardı… Bir okula saldıran vampirin geride bıraktığı manzara tamamen dehşet vericiydi; ve bu daha bir başlangıçtı. Kana susamış vampirlerin sayısı bir bir artarken şehrin sokakları kana bulanmıştı. Daha da kötüsü Raphael’in kendisi de yavaş yavaş kontrolünü kaybetmeye başlamıştı; gökyüzünü açıklanamayan kara bulutlar kaplamış, yeryüzü sarılmıştı.

 

“Eğer aranızda hâlâ başmeleklerin ve ölümlülerin bu muhteşem dünyasıyla tanışmamış olanlar varsa, yaptığınız her şeyi bırakıp en yakın kitapçıya koşun: Raphael sizi bekliyor.” – Supernatural Snark

Bir önceki yazımız olan Başmeleğin Öpücüğü (Lonca Avcısı 2) - Nalini Singh başlıklı kitabımızda Başmeleğin Öpücüğü Nalini Singh, Başmeleğin Öpücüğü Nalini Singh ekitap indir ve Başmeleğin Öpücüğü Nalini Singh ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.