Başarmak İçin Başla - Ahmet Sandal - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Başarmak İçin Başla – Ahmet Sandal

Başarmak İçin Başla – Ahmet Sandal

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Mart 2018
Eklenme: Ekim 25th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 178
Yazar: Ahmet Sandal

1.189 Kişi Tarafından Görüldü

Başarmak İçin Başla; Öyleyse, insan ben neyim ki, ben ne yapabilirim ki dememelidir. Ve başlangıçların en başında kendisinin olduğunu idrak etmeli ve bilmelidir.
İçerisinde herkes bir kabiliyet taşır.

Bu kabiliyetle doğar insan. O kabiliyeti ya geliştirir ve insanlığın hizmetine sunar. Ya da ailesinin, okuldaki öğretmenlerinin, kötü arkadaşlarının ve çevresindeki kişilerin olumsuz davranışları ve ilgisizlikleri sebebiyle kabiliyetini kullanmayıp da köreltir.

Ahmet Sandal kitabının ve seminerlerinin maksadını şöyle açıklıyor: “Başta gençlerimiz olmak üzer toplumumuzun tüm fertlerine gerekli olan öz güven ve başarıya inanmaktır.

Bunu sağlamak için insanlarımıza güven aşılamak gerekmektedir. Başarmak için başlamayı seçen kişi tüm hazırlıkları tamamlamış ve gerekli planlamayı kafasında, düşüncesinde oluşturmuş demektir.

Başarmak ancak içsel olarak o işe hazır olmakla mümkündür. Başka bir ifadeyle, “Başarmak ancak başarıya inanmakla mümkündür.

Bu kitapda ve yazarın seminerlerinde dile getirdiği hususlar hep bu çerçevededir. Yani, “başarmak için başlamak ve başarıya inanmak” üzerine görüş ve düşüncelerimi, daha önemlisi yaşadığım tecrübeler ile gözlemlerini bu kitapta ve seminerlerinde anlatıyor.

Her fikir akımı ve her proje önce bir kişiden başlar ve o bir kişinin merkezinde dalga dalga yayılır.

Bu nedenle siz de hangi fikir ve projeniz olursa olsun, “Bir’den başlayın ve Bir ile başlayın.”İyi niyetle ve dürüstlükle başlayın Allah yardımcınızdır.

Bir önceki yazımız olan Günahın Üç Rengi - Gülseren Budayıcıoğlu başlıklı kitabımızda Günahın Üç Rengi ekitap indir, Günahın Üç Rengi ekitap oku ve Günahın Üç Rengi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.