Bana Seni Seviyorum Deme Sev - Miraç Çağrı Aktaş - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Bana Seni Seviyorum Deme Sev – Miraç Çağrı Aktaş

Bana Seni Seviyorum Deme Sev – Miraç Çağrı Aktaş

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2014
Eklenme: Ağustos 14th, 2020
Dil: Türkiye
Sayfa: 79
Yazar: Miraç Çağrı Aktaş

1.146 Kişi Tarafından Görüldü

Bana Seni Seviyorum Deme Sev, Gitmeyiz dediler, gittiler. Sözler verdiler, tutmadılar. Gitme nedenleriyle nasıl bir kişiliğe sahip olduklarını kendileri belirlediler. Öncelikle hep onların duyguları,düşünceleri daha önemli oldu.

Bizim ne düşünüp, ne hissettiğimizin bir önemi yoktu. Kırıldık, kimsenin umurunda olmadı. Değmeyen insanlar için harap ettik kendimizi.

Biz kendimizi harcadık. Bitirdik.

Değmeyeceğini bile bile, sonunu bildiğimiz filmi defalarca farklı insanları hayatlarımıza alarak izledik. Üzerimize düşenin fazlasını yaptık. Ama anlayamayacak insanlar için.

Bunların hiç bir önemi yokta, göz göre göre seviyoruz dediler,
bir hassiktir lan diyemedik

Kurduğum en güzel hayallerim yıkıldı. Hem de beklenmedik insanlar tarafından. Bense bu duruma sadece sessiz kaldım. Korkaklığımdan değil, kırgınlığımdan.

İnsanın bazen en çok söylemesi gereken şeylerin yerine sahne alır suskunluğu. Bende sustum ve kendi gösterimi kendim izledim. Gişe rekoru kıran bu gösteride, başrolü yalnızlığım ve hayal kırıklıklarım oynadı.

Bende yalnızca izledim. En güzel hislerimi değmeyecek insanlar uğruna heba ettim…

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.