Azrail Koşuyor - Stephen King - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Azrail Koşuyor  –  Stephen King

Azrail Koşuyor – Stephen King

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Ocak 17th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 367
Yazar: Stephen King

245 Kişi Tarafından Görüldü

Azrail Koşuyor Stephen King ; Çaresiz bir adam, Yazarın Richard Bachman olarak yazdığı bu 1 numaralı ulusal çok satan romanında, amacın hayatta kalmak olduğu bir realite TV oyununu kazanmaya çalışır.

“Yarın öğlen av başlıyor. Yüzünü hatırla!”

Ben Richards çaresiz bir adam. İşi yok, parası yok, çıkış yolu yok ve uygun tıbbi bakıma ihtiyacı olan genç bir kızıyla, bu yakın gelecekteki distopik Amerika’da zengin olmak için tek olasılığa yönelmek zorunda: hükümetin aşırı şiddet içeren TV programlarına katılmak. için onaylanmış Oyunlar Ağı.

Ben kısa süre sonra kendini Games Network’ün sunduğu en büyük ve en iyi yarışmacı olarak seçilirken bulur: Bir numaralı halk düşmanı olarak hayatta kalmak için hiçbir engel tanımayan otuz günlük bir mücadele olan ve elit bir kesim tarafından amansızca avlanan The Running Man Saldırı gücü, bunu görmeye çok hevesli bir seyirci kitlesinin önünde onu olabildiğince çabuk öldürmeye kararlı.

Önümüzdeki ay yaşayabilirse bir milyar dolar para ödülü anlamına geliyor. Hiç kimse sekiz günden fazla hayatta kalamadı.

“Herhangi bir ad altında King okuyucuyu büyüler.” — Chicago Sun-Times

“Psikolojik terörü daha iyi kimse yapamaz!” — Kirkus Reviews

“Amerika’nın en iyi hikaye anlatıcılarından biri.” — Toronto Yıldızı

Bir önceki yazımız olan Bir Garip Aşk Öyküsü - Carl-Johan Vallgren başlıklı kitabımızda Bir Garip Aşk Öyküsü, Bir Garip Aşk Öyküsü ekitap indir ve Bir Garip Aşk Öyküsü ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.