Aziz – Monica McCarty

Aziz – Monica McCarty

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Ağustos 27th, 2018
Dil: Türkce
Sayfa: 464
Yazar: Monica McCarty

79.883 Kişi Tarafından Görüldü

Monica McCarty Kimdir.

Magnus MacKay gerçek bir İskoçyalıdır; mağrur, güçlü ve düşmanlarına korku salacak derecede dayanıklı bir İskoçyalı… Kadınlara ve aşka karşı mesafeli duruşu yüzünden ona takılan Aziz lakabına rağmen, kalbinin derinliklerinde acı bir gerçeği saklamaktadır. Sır olarak sakladığı bu gerçek, onu reddederek en yakın arkadaşlarından biriyle nişanlanan kadının, Helen’in açtığı aşk yarasıdır.

Aziz kitabı Tanıtım Amaçlıdır.

Vahşi ve masum güzelliğiyle Helen ise, Magnus’a karşı duyduğu aşka rağmen ailesinin ona biçtiği rolü oynamak zorunda kalmıştır. Ve bunu yaptığı için hissettiği pişmanlık kendini, gözlerinden yansıyan öfke alevleriyle  göstermektedir. Aradan yıllar geçtikten sonra, genç bir kızken yaptığı bu hatayı düzeltmeye yemin eder. Magnus ise hâlâ aldığı yaranın acısından kurtulamamıştır. Ancak onları bekleyen büyük tehlike, geçmişin sıkı sıkı kapanmış kapılarını yeniden açmak zorunda kalmalarına neden olur.

 

Bir önceki yazımız olan Aşkım Günahım Oldu - Talip Güler başlıklı kitabımızda Aşkım Günahım Oldu - Talip Güler, Aşkım Günahım Oldu - Talip Güler epub indir ve Aşkım Günahım Oldu - Talip Güler pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

“Aziz – Monica McCarty” için 7 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.