AYT Matematik Soru Bankası - Özgür Balcı - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

AYT Matematik Soru Bankası – Özgür Balcı

AYT Matematik Soru Bankası – Özgür Balcı

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Nisan 30th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 272
Yazar: Özgür Balcı

42 Kişi Tarafından Görüldü

 

AYT Matematik Soru Bankası; ÖSYM’nin son yıllarda ki soru tarzları dikkate alınarak, uzman yazar kadrosu tarafından hazırlanmıştır.

 

İçerisinde 3 farklı test grubu yer almaktadır. :

 

3 Düzey Testleri : 3 farklı zorluk düzeyine göre (kolay-orta-zor) sınıflandırılmış 3 düzey konu testleri ile öğrencilerin o konuda çıkabilecek her tarzda ve her zorluk düzeyinde soruyla karşılaşması sağlanmıştır.

 

Bire Bir ÖSYM Testleri : ÖSYM soruları titizlikle analiz edilerek hazırlanan bire bir ÖSYM testleri ile konu sonlarında öğrencinin konuyu bütünsel olarak taraması sağlanmıştır.

 

Tümevarım Testleri : Ünite aralarında konuyu geriye doğru tümevarım tekniğiyle tarayan genel tarama testleri ile öğrencilerin son ana kadar tüm konuları dinamik bir şekilde hatırlaması amaçlanmıştır.

 

Tamamı video çözümlü olarak hazırlanmıştır. Video çözümlerimiz detaylı ve açıklayıcı bir şekilde Youtube da ki fenomen hocalar tarafından hazırlanmaktadır. Öğrenciler 3D Yayınları web sitesi, 3D Yayınları Youtube Kanalı ve 3D Mobil uygulamasından video çözümlerimize erişim sağlayabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan 8. Sınıf LGS Tost 5. Adım Pdf EPUB indir başlıklı kitabımızda 8. Sınıf LGS Tost 5. Adım ders kitabı, 8. Sınıf LGS Tost 5. Adım epub indir ve 8. Sınıf LGS Tost 5. Adım pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.