Ayarsız - Doğan Özcan - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Ayarsız – Doğan Özcan

Ayarsız – Doğan Özcan

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Ekim 8th, 2018
Dil: Türkçe
Sayfa: 120
Yazar: Doğan Özcan

1.180 Kişi Tarafından Görüldü

Ayarsız

 

Mesleğimin ne olduğunu açıklayamam. Söylenecek bir şey değil…

“Ne işle meşguldün sen, Selçuk?” diye soran arkadaşlara, “Serbest meslek…” diye yanıt vermek artık alışkanlık halini almıştı. “Ne iş…” diye başlatılan bir soru tamamlanmadan “serbest meslek…” diye cevabını yapıştırır, hızla konuyu değiştirirdim. Dikkat çeken harcamalarım, iyi giyimim, biraz şüpheli hale getirdi beni. Bundan dolayı arkadaşlıklarım uzun vadeli olmazdı. Zaten hiç de zamanım olmadı arkadaşlıklar için.

Ayarsız Doğan Özcan Kitabı tanıtım Amaçlı yayınlanmıştır

Yılbaşları, yaz ayları ve diğer bazı zamanlarda yoğunlaşan işlerim, gizli olması gereken görüşmelerim, resmi olmayan anlaşma metinlerim… Bak, gördün mü? Sen de şüpheyle bakıyorsun bana. Tamam, tamam… Sana anlatacağım. Zaten aramızda kalacak, biliyorum. Şimdi bir iş görüşmesine gitmek için yola çıkıyorum. Sana yolda her şeyi anlatacağım. Ama önce biraz kendimden bahsetmeliyim.

Bir önceki yazımız olan Hayata Dön - Gülseren Budayıcıoğlu başlıklı kitabımızda Hayata Dön ekitap indir, Hayata Dön ekitap oku ve Hayata Dön Gülseren Budayıcıoğlu pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.