Ay Tanrıçasının kızı - Sue Lynn Tan - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Ay Tanrıçasının kızı –  Sue Lynn Tan

Ay Tanrıçasının kızı – Sue Lynn Tan

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2022
Eklenme: Haziran 28th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 421
Yazar: Sue Lynn Tan

214 Kişi Tarafından Görüldü

 

Adı: Daughter of the Moon Goddess
         Celestial Kingdom 1

 

Ay’da büyüyen Xingyin, ölümsüzlük iksirini çaldığı için annesini sürgüne gönderen güçlü Göksel İmparator’dan saklandığının farkında olmadan yalnızlığa alışmıştır. Ama onun sihri parıldadığında ve varlığı keşfedildiğinde, Xingyin annesini geride bırakarak evinden kaçmak zorunda kalır.

 

Yalnız, güçsüz ve korkmuş bir şekilde, harikalar ve sırlar diyarı Göksel Krallık’a doğru yol alır. Kimliğini gizleyerek, kendisi ve imparatorun oğlu arasında alevlenen tutkuya rağmen, Veliaht Prens’in hizmetinde eğitim alma, okçuluk ve sihirde ustalaşmayı öğrenme fırsatını yakalar.

 

“Okuyucuları kendinden uzaklaştıracak nefes kesici bir ilk roman. Baştan sona destansı, romantik ve büyüleyici. Bu kitabı seviyorum.”Stephanie Garber, Caraval serisinin 1 numaralı NYT çoksatan yazarı

 

“Bu canlı, tartışılmaz başlangıç, bizi zahmetsizce Çin yüksek fantezisinin göksel alemlerine sürüklüyor. Hem Çin fantastik dramalarını sevenler hem de yeni gelenler için büyüleyici bir muamele.”Shelley Parker-Chan, Güneş Olmuş Olan’ın çok satan yazarı

 

“Bir romanın yemyeşil, rüya gibi bir cevheri.”Shannon Chakraborty, Pirinç Şehri’nin çoksatan yazarı

Bir önceki yazımız olan Silber Rüyalar Kitabı 1 - Kerstin Gier başlıklı kitabımızda Silber Rüyalar Kitabı 1, Silber Rüyalar Kitabı 1 ekitap indir ve Silber Rüyalar Kitabı 1 ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Ay Tanrıçasının kızı – Sue Lynn Tan” için 1 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.