Ateşle İmtihan The Witcher 5 - Andrzej Sapkowski - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Ateşle İmtihan The Witcher 5 – Andrzej Sapkowski

Ateşle İmtihan The Witcher 5 – Andrzej Sapkowski

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Aralık 3rd, 2018
Dil: Türkce
Sayfa: 440
Yazar: Andrzej Sapkowski

20.782 Kişi Tarafından Görüldü

Hiç beklenmedik yol arkadaşlarıyla birlikte bir savaşın ortasında kalan Rivyalı Geralt, hedefine ulaşabilmek için her şeyi göze alıyor.

 

“Kan döken ve kan içen,” dedi kız başını kaldırmadan, “bedelini kanla ödeyecek. Üç gün geçmeden birinde bir şey ölecek, ardından herkesin içinde bir şey ölecek. Ağır ağır ölecekler, parça parça… Ve sonunda demir pabuçlar aşınıp gözyaşları kuruduğunda son kalan zerre de ölecek. Asla ölmeyen şey bile ölecek.”

 

Tüm dünya karanlık ve amansız bir savaşın pençelerinde kaybolmuş, saklanacak güvenli bir liman kalmamıştır. Elfler insanlar tarafından avlanmaktadır. Büyücüler kanlı bir darbeyle dağılmışken büyünün geleceği de belirsizliğini korumaktadır. Binlerce köylü kanlı bir savaşın ortasında mülteci olmuş, rüzgârın önünde savrulmaktadır.

Ölümcül yaralar alan Rivyalı Geralt, Brokilon’da çaresizce iyileşmeyi beklemektedir. Bilinen dünya yangın yerine dönmüş, insanların yürekleri acı ve korkuyla kararmışken Geralt’ın aklında sadece bir şey vardır: Ciri’yi bulmak ve onu kurtarmak.

 

“Bu Kitabi Gerçekten, Gerçekten Çok Beğendim… Sapkowski’nin Dünyasindaki Hiçbir Karakter Siyah-Beyaz Değil. Geralt Ve Canavarlar Dâhil Herkes Grinin Bir Tonu.”––The Deckled Edge –

Bir önceki yazımız olan Sahilde Kafka - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Sahilde Kafka Haruki Murakami ekitap indir, Sahilde Kafka Haruki Murakami ekitap oku ve Sahilde Kafka Haruki Murakami pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

“Ateşle İmtihan The Witcher 5 – Andrzej Sapkowski” için 5 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.