Ateşin Peşinde (Ateşin Peşinde Serisi 1) - Hafsah Faizal - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Ateşin Peşinde (Ateşin Peşinde Serisi 1) – Hafsah Faizal

Ateşin Peşinde (Ateşin Peşinde Serisi 1) – Hafsah Faizal

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Şubat 5th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 319
Yazar: Hafsah Faizal

748 Kişi Tarafından Görüldü

O öldürdüğü için insanlar yaşadı. O yaşadığı için insanlar öldü. Zafira, halkını beslemek için Arz’ın lanetli ormanına göğüs gererken erkek kılığına giren Avcı’dır. Nasir, otokratik babası krala kafa tutacak kadar aptal olanları öldüren Ölüm Prensi’dir.

Zafira’nın kız olduğu ortaya çıkarsa, tüm başarıları reddedilirdi; Nasir merhamet gösterseydi babası onu en acımasız şekilde cezalandırırdı. İkisi de Arawiya krallığında efsaneler ama ikisi de olmak istemiyor. Savaş yaklaşıyor ve Arz her geçen gün daha da yaklaşıyor, toprağı gölgeliyor.

Zafira, acı çeken dünyasına sihri geri getirebilecek ve Arz’ı durdurabilecek kayıp bir eseri ortaya çıkarmak için bir arayışa başladığında, Nasir kral tarafından benzer bir göreve gönderilir: eseri geri almak ve Avcıyı öldürmek. Ancak yolculukları ilerledikçe kadim bir kötülük uyanır ve aradıkları ödül, her ikisinin de hayal edebileceğinden daha büyük bir tehdit oluşturabilir.

Yılın En İyi Genç Yetişkin Romanı

Zafira, halkını beslemek için erkek kılığına girerek lanetli orman olarak bilinen Arz’a giren Avcı’ydı. Nasir ise Sultan’a karşı çıkacak kadar ahmak olanları öldüren Ölüm Prensi.

Kötülüğün kalbine uzanan yolculukta piyon olduklarından habersiz Avcı ve Ölüm Prensi aynı hedefe yürüyorlardı. Fakat asıl düşman dişlerini çoktan göstermişti.

“Fantastik dünyaları sevenler bir sonraki takıntıları için şimdiden heyecanlanmaya başlasın.”School Library Journal, starred review

“Yüksek tempolu aksiyon, mizah ve güçlü fantastik öğeler, okurların daha fazlasını arzulayacağı yepyeni ve sürükleyici bir hikâyede birleşiyor.”Booklist, starred review

“Hafsah Faizal’ın kurduğu baş döndürücü ve büyülü dünyasıyla Ateşin Peşinde, tüm fantastik okurlarının raflarında yer almalı.”Kiersten White

Bir önceki yazımız olan Ayişe - Henry Rider Haggard başlıklı kitabımızda Ayişe - Henry Rider Haggard, Ayişe - Henry Rider Haggard ekitap indir ve Ayişe - Henry Rider Haggard ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Ateşin Peşinde (Ateşin Peşinde Serisi 1) – Hafsah Faizal” için 3 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.