Ateşin Nefesi “Kingmaker-Günlükleri-2.” - Amanda Bouchet - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Ateşin Nefesi “Kingmaker-Günlükleri-2.” – Amanda Bouchet

Ateşin Nefesi “Kingmaker-Günlükleri-2.” – Amanda Bouchet

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2022
Eklenme: Haziran 25th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 417
Yazar: Amanda Bouchet

428 Kişi Tarafından Görüldü

 

Cat Fisa’nın savaş ağası-sevgilisi tarafından esir alınması, onu üç diyarın sembolleriyle taçlandırmış olabilir, ancak savaş bitmedi. Griffin’in başarmaya çalıştığı şeye inanıyor. Alemler birleştiğinde sonunda barışın geleceğine inanıyor. Ve onun yanındayken, Griffin’in dünyayı değiştirecek güce sahip olduğuna inanıyor.

 

Ancak tehlikeli geçmişinin yeniden ortaya çıkması ve komşu kraliyetlerin kan için dışarı çıkmasıyla, Cat ve Griffin, ülkeyi tam ölçekli bir savaş olmadan birleştirmek istiyorlarsa yakında pes etmeliler.

 

Masumların kan dökülmesini önlemek için, kraliyet sarayına ve gasp etmeyi planladıkları aileye girmek için hain Buz Ovaları’nı geçmek veya ölümcül Agon Oyunları’na girmek de dahil olmak üzere her şeyi yapacaklardır. Hayatta kalmak için verdikleri umutsuz savaş sona erdiğinde, Cat ve Griffin ya gelecekteki krallıklarının kalbinde yan yana duracaklar -ya da hiç durmayacaklar.

 

Haritalar, çizimler ve Thalyria dünyasına genişletilmiş bir bakış dahil heyecan verici bonus materyalleri keşfedin. Jennifer Armentrout, Scarlett St. Clair ve Sarah J. Maas’ın hayranları bu baharatlı romantik fantezi için yanıp tutuşacak.

 

Kingmaker Günlükleri:

 

Ateş Vaadi (1. Kitap)

 

Ateşin Nefesi (2. Kitap)

 

Ateşli Kalp (3. Kitap)

 

Kraliçelerin Laneti (Bir Kingmaker Chronicles romanı, 1. Kitap)

Bir önceki yazımız olan Kapıdaki Azrail -3 - Saba Tahir başlıklı kitabımızda Kapıdaki Azrail -3 - Saba Tahir, Kapıdaki Azrail -3 - Saba Tahir ekitap indir ve Kapıdaki Azrail -3 - Saba Tahir ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.