Ateşin Kanatları 15.Cilt - Tui T. Sutherland - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Ateşin Kanatları 15.Cilt – Tui T. Sutherland

Ateşin Kanatları 15.Cilt – Tui T. Sutherland

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2022
Eklenme: Haziran 21st, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 229
Yazar: Tui T. Sutherland

55 Kişi Tarafından Görüldü

 

Pençeler birleşmiş. . .

 

Luna her zaman dünyayı değiştirmek istedi,düzeltmek, özgürleştirmek nasıl olduğunu asla bilmese bile. Artık tüm ejderhalar ve insanlık ölümcül tehlikede, Luna bir kurtarma görevinde cesur ve yararlı olmaya kararlı bir ejderha ekibiyle Pantala’ya eve dönüyor.

 

Ancak bir kıtayı kurtarmak, bir kehanetin kulağa geldiği kadar kolay değildir ve “büyük bir kötülükle yüzleşmek” kesinlikle Luna’nın benzersiz şekilde yaratabildiği ateşli ipekten fazlasını gerektirir. Pantala’yı zehirleyen karanlık kökleri gizleyen uçuruma doğru savaşan Luna, uzun süredir gömülü bir sırrı ortaya çıkarmalı ve arkadaşlarını, düşmanlarını ve kendi güçlerini birleştirmeli. Eğer yapmazsa, dünyayı değiştiremeyecek. Buna veda etmesi gerekecek sonsuza kadar.

 

yazar hakkında

 

TUI T. SUTHERLAND , New York Times ve USA Today’in en çok satan Wings of Fire serisinin, Menagerie üçlemesinin ve Pet Trouble serisinin yazarıdır ve aynı zamanda en çok satan Spirit Animals and Seekers serisine katkıda bulunan bir yazardır. Erin Avcı ekibi). 2009’da, Jeopardy’de iki günlük bir şampiyon oldu!

 

Harika kocası, iki harika oğlu ve çok sabırlı iki köpeğiyle Massachusetts’te yaşıyor. Tui’nin kitapları hakkında daha fazla bilgi edinmek için onu tuibooks.com’da çevrimiçi olarak ziyaret edin.

Bir önceki yazımız olan Ölümsüz "Savaş Lordlarının Yükselişi 2" - Gena Showalter başlıklı kitabımızda Ölümsüz "Savaş Lordlarının Yükselişi 2" - Gena Showalter, Ölümsüz "Savaş Lordlarının Yükselişi 2" - Gena Showalter ekitap indir ve Ölümsüz "Savaş Lordlarının Yükselişi 2" - Gena Showalter pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.