At ve Çocuk (Narnia Günlükleri 3) - C. S. Lewis - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

At ve Çocuk (Narnia Günlükleri 3) – C. S. Lewis

At ve Çocuk (Narnia Günlükleri 3) – C. S. Lewis

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2012
Eklenme: Eylül 26th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 105
Yazar: C. S. Lewis

318 Kişi Tarafından Görüldü

At ve Çocuk (Narnia Günlükleri 3); Dört kaçak tehlikeli bir yolculuk için güçlerini birleştirir. Tek amaçları yaşadıkları acımasız ve sığ hayattan kurtulmaktır, ama kısa sürede kendilerini korkunç bir savaşın ortasında bulurlar. Üstelik hem kendilerinin hem de Narnia’nın yazgısı bu savaşa bağlıdır.

Altın Çağ olarak adlandırılan bir zaman diliminde Peter ve 3 kardeşinin Narnia’yı yönettiği zamanda geçiyor. Kitabın hemen başında bir balıkçının evlatlığı olan Shasta’nın hayatını okuyoruz. Babası evlatlık olduğu çok fazla sevmemiş her işte kullanmış ve zaman zamanda dövmüş. Bir gün Kuzeyden gelen bir Tarkaan (Soylu erkeklere verilen unvan), çocugu babasından para karşılığı köle olarak almak için pazarlık yaparken Shasta bunu duyuyor ve kendi kendine ne yapacağını düşünürken bu adamın Atını fark ediyor ve yanına gidip konuşmayacağını bile bile ona sahibinin nasıl biri olduğunu soruyor.

Bree dile gelip sahibinin kötü olduğunu ve birlikte isterlerse Narnia’ya kaçıp mutlu bir hayatları olabileceğini söylüyor. Shasta şansının döndüğünü düşünüp kabul ediyor ve yola çıkıyorlar.

Yolda önce başka biri tarafından takip edildiklerini düşünüp korksalar da daha sonra At sırtında gelen kişinin kız olduğunu görünce tabi bir takım olaylar sonunda konuşuyorlar.

Konuşan atların ülkesi…

kötülerin kapısına dayandığı Narnia

Bir önceki yazımız olan Felaket - Laurell K. Hamilton başlıklı kitabımızda Felaket - Laurell K. Hamilton, Felaket - Laurell K. Hamilton ekitap indir ve Felaket - Laurell K. Hamilton ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.