Aşk Senfonisi (Melek Yüzlü) - Nora Roberts (J.D. Robb) - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Aşk Senfonisi (Melek Yüzlü)  – Nora Roberts (J.D. Robb)

Aşk Senfonisi (Melek Yüzlü) – Nora Roberts (J.D. Robb)

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2014
Eklenme: Şubat 15th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 136
Yazar: Nora Roberts (J.D. Robb)

718 Kişi Tarafından Görüldü

Aşk Senfonisi (Melek Yüzlü) romanından, Spence Kimball, artık üretemeyen ünlü bir besteci, piyanist ve yakışıklı, bekâr bir babadır. Natasha Stanislaski ise, artık dans edemeyen ve bir oyuncak dükkânının sahibi olan, sıra dışı güzelliğe sahip, eski bir balerindir.

 

Spence, Natasha’nın hırçın tavırlarının, gizlediği derin acılardan kaynaklandığını hissederek, küçük kızı Freddie’yle güç birliği yapar.

 

Bu harika kadının korkularını yenmek ve ona yeniden sevebileceğini göstermek için, elinden geleni yapmaya kararlıdır. Acaba müziğin sihri, benzer acılar yaşamış bu iki insanın, gerçek aşkın namelerini duymalarını, sağlayabilecek mi?

 

Siyah mermer yerleri, granit tezgahları, tavandan sarkan, mutfaktansa bir opera salonuna daha çok yakışacak kristal avizesi yüzünden bu odadan nefret ederdi. Dwayne’in şık giyimi ve kibar davranışları, fakir doğan ama önemli hissedebilmek için zenginliğe sarınmaya ihtiyaç duyan bir adamı kamufle ediyordu. O, evin gösterişli haline bayılıyordu.

 

Yüz kızartıcı sahneler olmadan da harika romantik kitap yazılabileceğinin kanıtıdır.Aşk Senfonisi. akıcı ve gerçek dünyada alıp götüren bir havası vardır.

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.