Aşk Kaç Beden - Sarra Manning - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Aşk Kaç Beden – Sarra Manning

Aşk Kaç Beden – Sarra Manning

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2012
Eklenme: Aralık 28th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 608
Yazar: Sarra Manning

1.313 Kişi Tarafından Görüldü

Aşk Kaç Beden; Artık Kuralları çiğnemenin zamanı geldi!

Savant Tatlı Neve Slater, Max ile tanışana kadar sürekli dürüstçe devam etti.

Neve Slater, annalist olarak dolduran çeyrek asırlık bir genç bayan, ancak Neve’nin onunla ilgili yoğun bir sorunu var: Uzun zamandır aşık olan ve uzun zamandır görmeyen platonik aşk William gelecek.

Londra’ya dönmeden önce otuz altı beden vücut yapısına ulaşması gerekiyor.Bu süre zarfında Neve, her anlamda fiziksel olarak yoğun bir beslenme rutini ve egzersiz programı uygular. Daha önce hiç bir ilişkisi olmayan Neve’nin bir ilişkiye girmesi gerekir ve Max’in kız kardeşi Celia için çalışan çekici ve çekingen editör müdürüyle çıkması gerekir.

William’ın geri dönüp dönmeyeceğini ve her şeyin Neve’nin öngördüğü gibi olacağını merak ediyorum. Yoksa öte yandan Neve’nin otuz altı beden vücut yapısı olduğunda sorunları anlaşılacak mı? Yoksa öte yandan, başka bir ayırt edici gerçekle yüzleşmesi gerekeceğini söyleyebilir mi?

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.