Aşk Eski Bir Yalan "Not Quite 4" - Catherine Bybee - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Aşk Eski Bir Yalan “Not Quite 4” – Catherine Bybee

Aşk Eski Bir Yalan “Not Quite 4” – Catherine Bybee

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Aralık 9th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 306
Yazar: Catherine Bybee

859 Kişi Tarafından Görüldü

Catherine Bybee’den (Aşk Eski Bir yalan orijinal ismi Not Quite Forever (Not Quite, 4), okumaya başladığınızda derinden takıntılı olacağınız ve büyüleneceğiniz bir kitap. Kelimelerin ötesinde bir eser. Bu kitabın karakterlerine ve hikayesine kendinizi kaptıracaksınız..

Bu kitabın gerekli ya da ilgilendiğiniz bir kitap olup olmadığını anlayacağınız şekilde hikayenin birkaç ya da belirli noktalarını ya da kavramlarını Türkçe çeviri olarak özetliyoruz.

Bu şekilde hikayenin içeriğini öğrenebilirsiniz.

Özet

Romantik yazar Dakota Laurens, sonsuza dek mutlu olmanın sadece seksi romanlarının kapakları arasında var olduğuna inanıyor. Ancak yakışıklı bir acil servis doktoruyla tanıştığında gerçek hayattaki bir kahramanla karşılaşması onu şaşırttı. Açık sözlü yazar, Dr. Walt Eddy’ye anında ve yoğun bir çekim hisseder ve bu duygu karşılıklıdır.

Yıllardır ilk kez aşkta yeni bir şansa hazır olduğunu biliyor. New York Times’ın en çok satan yazarı Catherine Bybee’nin çılgınca popüler Not Quite serisinin dokunaklı ve yürek ısıtan dördüncü romanı .

Ona göre hayal ettiği aşkı yaşaması imkânsızdır. Çünkü gerçek aşk sadece bir kurgudan ibarettir.Ancak hayat Dakota için büyük bir sürpriz hazırlamaktadır.

Bu hislerinin karşılığının da olduğunu fark eden Dakota için bir şeyler değişmeye başlamıştır. Mutlu son yakında bir yerlerden göz kırparken bir tercih yapması gerekecektir.

You can download Not Quite Forever Not Quite #4 by the author Catherine Bybee for free

Not Quite Forever Not Quite #4 Free pdf download

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.