Aşı (BioNTech Aşısına Giden Yol) Joe Miller -Uğur Şahin Ve Özlem Türeci - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir %

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Aşı (BioNTech Aşısına Giden Yol) Joe Miller -Uğur Şahin Ve Özlem Türeci

Aşı (BioNTech Aşısına Giden Yol) Joe Miller -Uğur Şahin Ve Özlem Türeci

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Ocak 1st, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 196
Yazar: Joe Miller Özlem Türeci Ve Uğur Şahin

304 Kişi Tarafından Görüldü

Aşı (BioNTech Aşısına Giden Yol ve Geleceğin Tıbbı); BioNTech’i kuran ve COVID-19’a karşı ilk aşıyı geliştirmekte olan evli bilim adamlarının dramatik hikayesi.

Kimse bunun mümkün olduğunu düşünmedi.  Kendine güveni nerdeyse otuz senelik araştırmalara dayanıyordu.

Bağışıklık sisteminin güçlerini herhangi bir sayıda hastalığa karşı yönlendirmek için kullanılabileceğine inanıyorlardı. BioNTech’in kurucuları olarak, en başta bilim camiasında yaygın bir şüphecilikle karşı karşıya kaldılar; ama Sars-Cov-2 Çin’in Vuhan kentinde keşfedilene kadar,

AŞI

Çağımızın en önemli tıbbi buluşlarından birinin perdesini aralıyor; Doktorlar Şahin ve Türeci’nin haftalar içinde nasıl yirmi aşı adayı geliştirebildiklerini, Big Pharma’yı iddialı projelerini desteklemeye ikna edebildiklerini, Trump yönetimi ve Avrupa Birliği’nden gelen siyasi müdahaleleri nasıl yönetebildiklerini ve üç milyarın üzerinde doz Pfizer/ BioNTech aşısı rekor sürede dünyanın dörtbir tarafındaki ülkelere.

BioNTech Aşısına Giden Yol ve Geleceğin Tıbbı

Joe Miller, Financial Times tarafından yazıldı. Şahin ve Türeci’nin katkılarının beraberinde altmıştan fazla bilim insanı, politikacı, halk sağlığı yetkilisi ve BioNTech personeliyle yapılan röportajlarla BioNTech’in COVID-19 projesini gerçek zamanlı olarak ele alan Frankfurt muhabiri kitap, olağanüstü sene boyunca önemli olayları ele alıyor.

Her tıbbi yeniliğin bilimsel, ekonomik ve kişisel geçmişini keşfetmenin beraberinde anlatılıyor.

Bir önceki yazımız olan Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever - Esra Ezmeci başlıklı kitabımızda Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever ekitap indir, Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever ekitap oku ve Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.