Aşağı Dünya - Rebecca Phelps - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Aşağı Dünya – Rebecca Phelps

Aşağı Dünya – Rebecca Phelps

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Ocak 24th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 241
Yazar: Rebecca Phelps

260 Kişi Tarafından Görüldü

Kendi dünyanızı kurtarmak için başka bir dünyayı yok eder misiniz? Eski bir askeri üssün yeri olarak, East Township Lisesi’nin uzay ve zamanla ilgili deneylerin yeri olduğuna dair her zaman söylentiler vardı. Yıllar boyunca, öğrenciler okul içinde oluşturulan, birden fazla zaman çizelgesine ve gerçekliğe erişebilen, Aşağı Dünya olarak bilinen bir yerin koridorlarında fısıldaşıyorlar.

Okula yeni başlayan ve ağabeyi Robbie’nin açıklanamayan ölümünden hâlâ sersemlemiş olan Marina O’Connell tek bir şeyle ilgilenir: geçmişi geride bırakmak. Ancak yakışıklı Brady Picelli ile şans eseri karşılaşması her şeyi değiştirir. Marina’yı şaşırtıcı bir keşfe götürecek.

Aşağı Dünya gerçektir ve geçmiş, şimdi ve gelecek dengeden düşüyor. Brady, Marina’nın kardeşine gerçekte ne olduğunu keşfetmesine yardım etmeye kararlıdır. Ancak, bir dünyadan alınan şey, bir başkası tarafından geri ödenmelidir. Ve Marina, sonsuz olasılıklar dünyasının bile uyulması gereken kuralları olduğunu keşfetmek üzeredir.

Kitap Açıklaması

Bir okul bodrumundaki üç gizemli kapının, Marina’nın erkek kardeşinin öldüğü gece gerçekte ne olduğuna dair gizemi çözmenin anahtarını elinde tuttuğu bu paranormal gerilim filminde Stranger Things, Netflix dizisi Dark ile tanışıyor.

Yazar Hakkında

Rebecca Phelps, Los Angeles’ta yaşayan bir aktris, senarist ve romancıdır. Bir aktris olarak, Austin Uluslararası Film Festivali’nde ve Toronto Uluslararası Komedi Festivali’nde prömiyeri yapılan filmlerde rol aldı ve Breckenridge ve Ashland Bağımsız Film Festivallerinde en iyi topluluk ödülünün ortak sahibi oldu.

Bir yazar olarak, senaryoları Project Greenlight, Fade-In ve Austin Uluslararası Film Festivali’nde finalist oldu ve Mary Downing Hahn’ın The Doll in the Garden (senarist kocası Steffen Phelps ile birlikte yazılmıştır) uyarlamasını Cole- Abbitt Productions. Diğer materyallerden uyarlanan film ve televizyonu analiz eden roman2screen.net web sitesinin ortak yaratıcısı ve ilk romanı Down World, 2019’da Watty En İyi Genç Yetişkin Kurgu Ödülü’nü aldı.

Bir önceki yazımız olan En Soğuk Yaz - Grace Gervas başlıklı kitabımızda En Soğuk Yaz, En Soğuk Yaz ekitap indir ve En Soğuk Yaz ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.