Apollon'un Görevleri 4 Tiran'ın Mezarı - Rick Riordan - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Apollon’un Görevleri 4 Tiran’ın Mezarı – Rick Riordan

Apollon’un Görevleri 4 Tiran’ın Mezarı – Rick Riordan

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Eylül 2nd, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 327
Yazar: Rick Riordan

699 Kişi Tarafından Görüldü

Macera adım adım sona yaklaşırken Apollon en zor sınavlarından birini vermeye hazırlanıyor. Jüpiter Kampı’nda ölüm kalım savaşı verirken Apollon kahramanlığın ne anlama geldiğini öğrenecek! Apollon olmak kolay değil, hele de insana dönüştürülüp Olimpos’tan kovulduysan.

 

Beş eski kahini bulup tanrısal güçlerini geri kazanırken Apollon hem zaferler hem de trajediler yaşadı. Şimdi kaderi onu San Francisco Körfezi’ndeki Jüpiter Kampı’na sürüklüyor. Romalı melezler burada üç zalim imparatora karşı çaresizce son bir direniş sergilemeye hazırlanıyorlar. Hazel, Reyna, Frank, Tyson, Ella ve pek çok eski dost, bu felaketi atlatabilmek için Apollon’un yardımına muhtaç. Ancak kurtuluşa giden yol eski bir Roma kralının unutulmuş mezarında saklı. Ve bu kral… Apollon’un bugüne dek karşı karşıya geldiği tüm imparatorlardan daha belalı biri!

 

Yanan Dehliz’de yaşanan olaylardan sonra Meg ve Apollo ikilisi bu sefer de Camp Jupiter’de. Kara Kehanet’te benden kötü adamların en dandiği ödülünü kazanan Commodus ve Jason katili Caligula “bebek ayak” savaş yatlarıyla Camp Jupiter’i tehdit ediyorlar. Bu sefer yanlarında bir de yeni müttefikleri zombi ordulu tiran var.

Alıntı

Basit bir nezaket gibi görünüyor, değil mi? Bir savaşçı ölürse, cenaze törenleri için bedenlerini halkına geri vermek için elinden geleni yapmalısın. Belki eski kafalıyım. (Ben değilim . Aşkın dört bin yaşında) Ama düzgün atmayın cesetlerin için o kaba değil bulabilirsiniz.

Örneğin Truva Savaşı sırasında Aşil. Tam domuz. Truva şampiyonu Hector’un cesedini arabalarla günlerce şehrin duvarları arasında sürükledi. Sonunda Zeus’u koca zorbaya Hector’un cesedini ailesine teslim etmesi için baskı yapması için ikna ettim, böylece düzgün bir cenaze töreni olabilirdi. Ben, demek haydi.

Katlettiğin insanlara biraz saygı duy.

Bir önceki yazımız olan Felaket - Laurell K. Hamilton başlıklı kitabımızda Felaket - Laurell K. Hamilton, Felaket - Laurell K. Hamilton ekitap indir ve Felaket - Laurell K. Hamilton ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Apollon’un Görevleri 4 Tiran’ın Mezarı – Rick Riordan” için 1 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.