Apollon’un Görevleri 3 Yanan Dehliz - Rick Riordan - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Apollon’un Görevleri 3 Yanan Dehliz  –  Rick Riordan

Apollon’un Görevleri 3 Yanan Dehliz – Rick Riordan

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Eylül 1st, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 533
Yazar: Rick Riordan

906 Kişi Tarafından Görüldü

Roma imparatorlarının en korkulanı… Bulmacalarla konuşan bir kâhin… Tüm zamanların en işe yaramaz ölümlü bedenine hapis bir tanrı… Zeus tarafından cezalandırılarak yeryüzüne gönderilen bir zamanların ihtişamlı tanrısı Apollon, artık Lester Papadopoulos adında ölümlü ve şaşkın bir yeni yetme.

Olimpos Dağı’ndaki yerine geri dönebilmek ve görkemine yeniden kavuşabilmek için karanlığa teslim olmuş kâhinleri eski haline döndürmesi lazım. Üstelik tüm bunları tanrısal hiçbir gücü olmadan ve Demeter’in akıl almaz kızı Meg’in emrindeyken başarması gerekiyor.

Sağ ol be baba.  Lester arkadaşlarının yardımıyla Melez Kampı’ndaki ve Meg’in Karanlık Kehanet’i dillendirdiği Indianapolis’teki görevlerinden sağ çıkmayı başardı. Meg’in Indianapolis’te Hafıza Tahtı’nda otururken sarf ettiği sözcükler, Roma imparatorlarından oluşan kötücül bir triumvirate’nin Jüpiter Kampı’na saldıracağını haber veriyordu.

Şimdi ise, Leo kampı uyarmak için Festus’la birlikte önden uçarken, Lester ve Meg’in Labirent’e girerek üçüncü imparatoru ve bulmacalarla konuşan bir kâhini bulmaları gerekiyor. Felaket habercisi kehanetin umut veren tek bir dizesi var: Yolu yalnız toynaklı rehber bilir. Satir bir rehbere ihtiyaçları olacak ve Meg, kimi çağıracağını çok iyi biliyor…

Özet

Apollo’nun işi giderek zorlaşıyor. O artık bir rekora imza atarak tarihin en uzun kehaneti Kara Kehanet’e sahip. Leo ejderhası Festus’la Kamp Jupiter’deki yarı tanrıları gelecek savaş hakkında uyarmak için yolda. Grover, Apollo ve Meg’e Dedalus’un ölümüyle yıkılan sonra Olympos Kahramanları’nda yeniden açılan Labirent’te yol gösteriyor.

Her türlü canavarın kol gezdiği, atılan her adımda bir ölüm tehlikesiyle burun buruna geldiğiniz o Labirent, hatırlarsınız ya. Lakin dertler burada da bitmiyor Labirentin bir bölümü artık ateş saçıyor ve Güney California’yı sıcaktan kavuruyor.

Bu Yanan Labirentin içinde ne var diye merak mı ediyorsunuz ? Cevap tabikide çok kolay, Apollo’nun kurtarması gereken Kahin.Ve tabiki bütün bunları yaparken ölmemek zorunda.Çünkü o artık bir ölümlü

Bir de bu dertler silsilesinin Meg kısmı var. New York’a gidip psikopat Nero’nun “üvey kızı” , ama aslında dünyayı ele geçirme planındaki bir piyonu, olup hayatı mahvolmadan önce babasıyla yaşadıkları eve dönüp aslında hayatının mahvolmasının sadece Nero’nun suçu olmadığını öğreniyor.

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Apollon’un Görevleri 3 Yanan Dehliz – Rick Riordan” için 4 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.