Kaygılı İnsanlar "Anxious People" - Fredrik Backman - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kaygılı İnsanlar “Anxious People” – Fredrik Backman

Kaygılı İnsanlar “Anxious People” – Fredrik Backman

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Aralık 8th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 272
Yazar: Fredrik Backman

307 Kişi Tarafından Görüldü

“Fredrik Backman tarafından Anxious People okuyucular için harika bir eser. Bu kitabın gerekli ya da ilgilendiğiniz bir kitap olup olmadığını anlayacağınız şekilde hikayenin birkaç ya da belirli noktalarını ya da kavramlarını Türkçe çeviri ve İngilizce orijinal olarak özetliyoruz.

Bu şekilde hikayenin özünü öğrenebilirsiniz.

Özet

Birincisi, trajedi hayatını değiştirene kadar başkalarını umursamayacak kadar meşgul olan zengin bir banka müdürü Zara. Şimdi, sıradan insanların nasıl yaşadığını görmek ve belki de eski bir yanlışı doğruya çevirmek için açık evleri ziyaret etmeye kafayı takmış durumda.

Sonra, kendi başarısız evliliklerini nasıl düzelteceklerini bilmedikleri gerçeğini gizlemek için hiç bitmeyen bir tamirci avında olan Ikea bağımlısı emekli bir çift olan Roger ve Anna-Lena var. Julia ve Ro, hiçbir konuda anlaşamadıkları için birlikte başarılı bir yaşam şansları konusunda gergin olan genç bir lezbiyen çift ve yakında ebeveynler olacaklar.

Ve Estelle var ,Maskeli bir banka soyguncusunun yüzüne silah doğrultmasından etkilenmeyecek kadar uzun yaşayan seksen yaşında bir kadın. Ve hepsine anlattığı hikayeye rağmen, Estelle kızı için gerçekten daireyi görmeye gelmedi ve kocası da arabayı gerçekten dışarıda park etmiyor.

Çok geçmeden, soyguncu hangisinin daha korkunç olduğuna karar vermelidir: polisle yüzleşmek mi yoksa bu imkansız insan grubuyla dairede kalmak mı?

Fredrik Backman’ın “mükemmel diyalog ve insan doğasına dair benzersiz bir anlayış” ( Shelf Awareness ), Endişeli İnsanlar ile zengin’in tuhaf kurgusu, insanlık durumuna dair unutulmaz içgörüler sunuyor ve her gün karşılaştığımız tüm endişeli insanlara şefkatli olmayı nazik bir şekilde hatırlatıyor.

Anxious People Fredrik Backman pdf free dowloand

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.