Annem Olmadan Asla - Meral Al-Mer - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Annem Olmadan Asla – Meral Al-Mer

Annem Olmadan Asla – Meral Al-Mer

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2013
Eklenme: Mart 23rd, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 254
Yazar: Meral Al-Mer

145 Kişi Tarafından Görüldü

Annem Olmadan Asla; Meral’in ailesi nereden gelirse gelsin, erkekler yönetir: gururlu, bazen zeki adamlar. Ama çoğu zaman acımasız, bir kadının vücuduna saygı duymadan. Ve karşı koyabileceğinden korkmadan. Meral, bir yaşındayken kendisini kaçıran babasından kurtulmuştur.

 

Onunla yaşamak zorunda kaldığı sırada maruz kaldığı şiddeti ve acımasız aşağılamaları nedeniyle ihbar ettiği kişi. Ve uzun zamandır özlediğini buldu: 25 yıldan fazla bir süredir görmesine izin verilmeyen annesini.

 

 

X-Factor’a katılan Meral Al-Mer, bir yaşındayken kendi babası tarafından kaçırıldıktan sonra çocukluğunun ve yabancı bir ülkede büyümesinin hikayesini anlatıyor. Muhafazakar Türkiye’den kaçtıktan sonra bir kadın olarak hayatı çok daha rahat olacak gibi görünebilir, ancak babasının hem fiziksel hem de zihinsel olarak haksız yere patlamaları onu çileden çıkarır.

 

Meral’in öğretmenleri ve arkadaşları, bir kızın kendi evinde nasıl bir cehennemden geçtiğinin farkındalar mı? Meral, sonunda neredeyse tüm hayatı boyunca görmediği annesiyle tanışmayı başarabilecek mi?

 

Yazar hakkında

Meral Al-Mer, 1981 yılında Mönchengladbach’ta doğdu. 2001’den beri Berlin’de müzisyen, oyuncu ve gazeteci olarak yaşıyor ve çalışıyor. 2008 yılında, Meral Al-Mer Civis Ödülü’ne aday gösterildi ve Victor Klemperer Yarışmasında üstün başarılarından dolayı özel bir takdir aldı.

 

Genç gazeteciler için Axel Springer Ödülü’nü kazandı.

Bir önceki yazımız olan Aşkın De Hali - Büşra Yılmaz başlıklı kitabımızda Aşkın De Hali - Büşra Yılmaz, Aşkın De Hali - Büşra Yılmaz ekitap indir ve Aşkın De Hali - Büşra Yılmaz ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.