Altın Kız - Elin Hilderbrand - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Altın Kız – Elin Hilderbrand

Altın Kız – Elin Hilderbrand

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Şubat 8th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 346
Yazar: Elin Hilderbrand

303 Kişi Tarafından Görüldü

“The queen of beach reads”in ( New York Magazine ) bu 1 numaralı çok satan sayfa çevirisinde, bir Nantucketlı romancının dünyadaki sevdikleri altın kızları olmadan yaşamayı öğrenirken sırlarını korumak için son bir yazı vardır.

Mükemmel bir Haziran gününde, on üç plaj romanı yazarı ve neredeyse yetişkin üç çocuğun annesi Vivian Howe, Nantucket’teki evinin yakınında koşarken bir araba kazasında öldü. Vivi’nin geçen yaz aşağıda olanları izlemesine izin veren Martha adında bir Kişiye atandığı Öte’ye yükselir.

Ancak gizli gerçekler ortaya çıktığında, Vivi’nin ailesi geçmişteki ve şimdiki hatalarını -yukarıdan gelen bir destek olsun ya da olmasın- çözmek zorunda kalırken, Vivi sonunda onsuz büyümelerine izin verir.

Elin’in alametifarikası olan kumsal sahneleri, ağız sulandıran yemekleri ve mükemmel resimdeki evleri ve ayrıca yürekten bir mesajla -kaybettiğimiz insanlar bizi asla gerçekten terk etmezler- Altın Kız başka hiçbir şeye benzemeyen bir sahil kitabıdır.

Elin Hilderbrand

Elin Hilderbrand first discovered the magic of Nantucket in July 1993. Her recipe for a happy island life includes running, writing at the beach, picnics at Eel Point with her three children, and singing “Home, Sweet Home” at the Club Car piano bar. Here’s to Us is her seventeenth novel.

Bir önceki yazımız olan Başkan'ın Kızı - Bill Clinton ve James Patterson başlıklı kitabımızda Başkan'ın Kızı - Bill Clinton, Başkan'ın Kızı - Bill Clinton ekitap indir ve Başkan'ın Kızı - Bill Clinton ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.