Ali - Ahmet Ercanlar - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Ali – Ahmet Ercanlar

Ali – Ahmet Ercanlar

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2019
Eklenme: Haziran 20th, 2019
Dil: Türkiye
Sayfa: 192
Yazar: Ahmet Ercanlar

2.880 Kişi Tarafından Görüldü

Sıcak, samimi, vefakar ve dürüst bir adam, zenginliğiyle değil, insanlığı ve kişiliğiyle çevresinde yıkılmaz bir duvar oluşturdu. Bazılarından ummadığı darbeler de yese, “Ali” asla vazgeçmeyecek.

Çocukluğunda hayalini kurduğu Fenerbahçe Başkanlığına gözyaşları içinde ulaşmasının hikâyesi…

Gıpta ile bakılan bir ailenin mahalle ruhlu, dost canlısı küçük kardeşi Ali Koç’un bir iletişim stratejisi yoktu. En iyi bildiği şeyi yapıyordu; ailesinden gördüğünü…

Kalpleri fethetmenin de yolu buydu.

2006 yılında Fenerbahçe yönetimine giren Ali Koç, her zaman Aziz Yıldırım dönemi sonrası potansiyel başkan olarak görüldü. Aziz Yıldırım’ın dava süreci ve 2013 yılından sonra yapılan genel kurullarda başkan adayı olmadı ve Aziz Yıldırım’a destek verdiğini açıkladı.

Dönemin Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım, Ocak 2014’de açıklanacak yargı kararı doğrultusunda Ali Koç’un başkan olmasını istediğini ifade etti.

24 Ekim 2016’da Ali Koç, bir sonraki seçimde başkanlığa adaylığını koyacağını duyurdu ve 21 Eylül 2017’de adaylığını açıkladı.

#Fenerbahçliyiz, #TamZamanıSimdi, #Kalplerberaber, #AliKoçHerYerde ve #ÖzlenenFenerbahceicin gibi etiketleri seçim süreci için kullanan Ali Koç için sosyal medyada @Fenerbahceliyiz adında seçim kampanyası hesabı açıldı.

2 ve 3 Haziran 2018’de gerçekleşen kongrede 21 bin 350 kişi oy kullandı ve Ali Koç 16 bin 92 oyla Fenerbahçe Spor Kulübü’nün yeni başkanı seçildi.

Bu kitabı okuyunca siz de nasıl başardığını anlayacaksınız. Atatürkçü, vatansever, ülkesine çok bağlı bir adamın Fenerbahçe Başkanlığına kadar yükselme hikâyesi bu.

(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı : 192

İlk Baskı Yılı : 2019

Bir önceki yazımız olan Hayata Dön - Gülseren Budayıcıoğlu başlıklı kitabımızda Hayata Dön ekitap indir, Hayata Dön ekitap oku ve Hayata Dön Gülseren Budayıcıoğlu pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.