Alev (Çelik Kardeşler Efsanesi-21) - Helen Hardt - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Alev (Çelik Kardeşler Efsanesi-21) – Helen Hardt

Alev (Çelik Kardeşler Efsanesi-21) – Helen Hardt

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2022
Eklenme: Haziran 24th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 311
Yazar: Helen Hardt

254 Kişi Tarafından Görüldü

 

Aşıklar… ve tehlikedeler.

 

Donny Steel büyülü bir hayat yaşıyor. Başarılı bir avukat, hayallerinin kadınına aşık ve Steel ailesinin bir üyesi. Ama Snow Creek’in ailesi dışarıdan mükemmel görünse de, Çelik dolapta kaç tane iskelet gizleniyor? Donny her gün kendi geçmişini araştırırken daha fazla suç kanıtı buluyor – unutulması daha iyi bir şey.

 

Callie Pike, Donny Steel’in ona aşık olabileceğini asla hayal etmemişti ve umutsuzca onların yanan tutkusunun keyfini çıkarmak istiyor. Keşke kendi geçmişi ona eziyet etmek için geri dönmeseydi. Neden şimdi? Tüm bunların anlamı ne? Talon Steel’in canına kastetmiş olma girişimiyle bir şekilde ilgisi var mı? Ya da ailesinin geçimini yok eden yangın?

 

Dağınık kanıtlar beklenmedik yerlerde ortaya çıktıkça, Donny ve Callie her şeyi bir araya getirmek için ortak bir nokta bulmaya çalışırlar.

Bir önceki yazımız olan Dişli Kızlar - Jennifer Mathieu başlıklı kitabımızda Dişli Kızlar - Jennifer Mathieu, Dişli Kızlar - Jennifer Mathieu ekitap indir ve Dişli Kızlar - Jennifer Mathieu ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.