Alev Alev (Daughtry Family 2) - Kasey Michaels - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Alev Alev (Daughtry Family 2) – Kasey Michaels

Alev Alev (Daughtry Family 2) – Kasey Michaels

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2012
Eklenme: Ekim 4th, 2020
Dil: Türkye
Sayfa: 328
Yazar: Kasey Michaels

1.937 Kişi Tarafından Görüldü

Ne kadar uzak durmaya çalışsanız da aşk sizi baştan çıkartır! 

Leydi Nicole Daughtry erkeklere karşı savunmasız kalmamaya yemin etmiştir. Aşkın ızdıraba sebep olduğunu gördüğü için pek çok taliplisi olmasına rağmen ilişki yaşamak istememektedir. Fakat Basingstoke Markisi Lucas Painele tanışınca Marki’yi saran tehlikeli ve esrarengiz olaylar ilgisini çeker. 

Lucas ise intikam hırsıyla yanıp tutuşan bir adamdır. Güzel bir çehreye kanmak aklının ucundan bile geçmemektedir. Ancak Nicole ile ilişki yaşarsa, düşmanlarını kandırabileceğini bilmektedir. İhanetin kol gezdiği bir dönemde Lucas, Nicole zarar görmekten, kendi kalbini ise Nicoleden sakınabilecek midir? 

Nicole ellerini öne uzatarak aralarındaki mesafeyi korudu. “Haklısın. Lord Frayne en başında seni öldürmüş olsaydı her şey daha kolay olacaktı.”

“Ama anlamıyorsun. Ona benimle evlen dedim… Bunu kaç defa söyledim. Israr ettim, hatta bir keresinde bağırdım.” Başını şaşkınlıkla iki yana salladı. “Onu sevdiğimi neden ona söylemedim? Oysa sana söyledim.”

“Evet, ters bir şey var,” dedi ters. “Nasıl uyuyabiliyorsun?”

Tam olarak ayılabilmek için yüzünü ovuşturduktan sonra konuşmaya başladı. “Aslında görüyorsun ama anlatayım. Önce gözlerimi kapatıyorum…”

“Haklısınız bunu yapmamalıydınız. Ama yaptınız ve şimdi benim sizin yaptığınız işleri gizlemek için neden birilerine ihtiyaç duyduğunuzu bulmam gerekiyor. Ah! Yoksa çirkin suratlı kızını size yamamaya çalışan bir anneden mi kaçıyorsunuz?”

“Evet dersem bana inanacak mısın?”

Bunu bir süre düşündü. “Hayır sanmam. Kadınlardan korkacak bir tipe benzemiyorsunuz.” “Yanımdaki kişiyi konu dışında bırakıyoruz elbette
“Bana düşmanın olmamam gerektiğini arada bir hatırlat olur mu?”

Ne kadar uzak durmaya çalışsanız da aşk sizi baştan çıkartır! 

“Yarattığı sempatik karakterler ve eğlenceli öykülerle tanınan Michaels, bu hareketli romana tehlike ve heyecan eklemeyi unutmamış.” 

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Alev Alev (Daughtry Family 2) – Kasey Michaels” için 4 Yorum

  • Merhaba bu kitabın 1.(Nefes Nefese) Ve 3.(Sımsıcak) kitaplarını da ekler misiniz???

  • Mustafa Kutlu’nun Kalbin sesi ile toprağa dönüş eserini ekler misiniz, rica etsem

  • daha zor bulunan kitapları bile buldunuz sayın admin, eminim ki mustafa kutlu’nun bu eserini de ekleyeceksiniz, en azından olumsuzda olsa yanıt verirsiniz

    • araştırdım ama Kalbin sesi ile toprağa dönüş eserlerini bulamadım.Bulduğumda yüklenir siteye

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.