Aldous Huxley in Tüm Eserleri resimli - Aldous Huxley - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Aldous Huxley in Tüm Eserleri resimli – Aldous Huxley

Aldous Huxley in Tüm Eserleri resimli – Aldous Huxley

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Ocak 22nd, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 3401
Yazar: Aldous Huxley

200 Kişi Tarafından Görüldü

Aldous Huxley in Tüm Eserleri ; İngiliz romancı ve filozof Aldous Huxley, günümüzde sayısız başka yazara ve medya biçimine ilham veren distopik bilimkurgu romanı ‘Cesur Yeni Dünya’ ile ünlüdür.

Çalışmaları, Huxley’in hem siyasette hem de teknolojideki yirminci yüzyıl eğilimlerine olan güvensizliğini canlı bir şekilde ifade eden nükte ve karamsar hicivleriyle dikkat çekicidir. Huxley ayrıca, halüsinojenik ilaçlarla deneyimlerini detaylandıran ‘Algı Kapıları’ ve Hindu mistisizmine artan ilgisini ortaya koyan ‘Çok Yıllık Felsefe’ ​​de dahil olmak üzere kurgusal olmayan kitaplar yazdı.

İÇİNDEKİLER:

Romanlar

Crome Yellow

Antik Saman

Bunlar Çorak Yapraklar

Noktası Sayaç Noktası

Cesur Yeni Dünya

Gazze’deki Gözsüzleri

birçoğu Yaz sonra

Zamanda Dur olmalıdır

Goril ve Essence

Genius ve Tanrıça

Adası

Tercüme

Remy de Gourmont tarafından A Virgin Kalp

Daha kısa Fiction

Araf

Mortal Bobinler

Küçük Meksika

İki ya da üç lütuflar

Kısa Mumlar

Çeşitli Kısa Öyküler Kısa Öyküler Kronolojik Sırayla

Öyküler Listesi Alfabetik Kısa Öyküler Listesi Şiir Koleksiyonları Yanan Çark Gençliğin Yenilgisi ve Diğer Şiirler Leda Ağustosböceği ve Diğer Şiirler Şiirler Listesi Kronolojik Sırayla Şiirler Listesi Alfabetik Sırayla Seçilmiş Şiirler Kurmaca Dışı Zeytin Ağacı ve Diğer Denemeler Bu Konuda Ne Yapacaksınız? Ebedi Felsefe Bilim, Özgürlük ve Barış Loudun’un Şeytanları Algı Kapıları Cennet ve Cehennem Cesur Yeni Dünya Yeniden Ziyaret Edildi Hatıra

Bir önceki yazımız olan Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever - Esra Ezmeci başlıklı kitabımızda Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever ekitap indir, Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever ekitap oku ve Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.