After - Karşılaşma - Anna Todd - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

After – Karşılaşma – Anna Todd

After – Karşılaşma – Anna Todd

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2016
Eklenme: Ekim 12th, 2018
Dil: Türkçe
Sayfa: 576
Yazar: Anna Todd

27.839 Kişi Tarafından Görüldü

Tehlikeli bir aşk
Asi bir aşk
Sonsuz bir aşk

Tessa Young on sekiz yaşında bir üniversite öğrencisidir; basit bir hayatı, mükemmel notları ve dünya tatlısı bir erkek arkadaşı vardır. Genç kız bütün hayatını gelecek planları üzerine kurmuştur; ta ki dövmeli ve pirsingli, serseri Hardin’le tanışıp bu planları altüst olana kadar.

1 milyardan fazla okura ulaştı. 11 milyon beğeni aldı. 6 milyon yorum yapıldı.
Kimsenin bitirmek istemediği bir hikâye, herkesin içinde yaşamak istediği bir dünya…

“Tek bir şeyden emin olabilirsiniz, o da beklenmeyeni beklemeniz gerektiği!”
-Vilma’s Book Blog-

“Duygusal bir patlama yaşamaya hazır olun!”
-Biblio Belles-

İnsan kişiliğinin değişmesinde ki en önemli etken nedir? Yeni tanıştığımız insanlar mı yoksa yeni bulduğumuz ortamlar mı?

Tessa hayatı boyunca yaşadığı kasabadan hiç çıkmamış, derslerinden hep A alan ve çocukluk aşkıyla beraber olan bir genç kızdır. Şimdi ise üniversiteye başlamanın heyecanını yaşıyor. Ama maalesef ki sevgilisi Noah, ondan bir yaş küçük olduğu için bir sene sonra Tessa’ya katılabilecekti. İlişkileri devam etseydi…

Tessa kampüste ki yurt odasına annesi ve sevgilisiyle beraber gelmişti. Ve oda arkadaşını görünce oldukça şaşırmıştı. Ama her ne olursa olsun bu kızıl saçlı ve dövmeli oda arkadaşı olan Steph ile iyi anlaşacağı benziyordu. Eğer kontrolcü annesi işlerine çomak sokmazsa.

Steph’in arkadaşları da tıpkı kendisi gibi dövmeli, pirsingli ve sıcakkanlıydı… Hardin dışında. Hardin, bir buz dağı gibiydi. Bakışlarıyla bile insanın içini soğutacak cinsten. Ve zaten bakışlarıyla da Tessa’nın dikkatini çekmişti ya.

Tanıştıkları ilk andan beri kavga eden ikili birbirinden ölesiye nefret ettiklerini dile getiriyorlardı her seferinde. Ama birbirlerinden de hiç ayrılmıyorlardı.

Tessa, gerek bol kıyafetleriyle gerek kontrolcü düzenleriyle; Steph ve arkadaşlarından her ne kadar farklı olsa da herkes onu çok sevmişti. Ya da Tessa öyle düşünmüştü. Çünkü çok sevdiği Steph bile Tessa’nın hayatını mahvedecek gerçeği biliyordu ve bunu ondan saklıyordu.

Hardin kimse ile sevgili olmazdı. Onun ilişkisi sadece takılmaktı. Babasından nefret ediyordu ve babası okuduğu okulun rektörüydü. Üvey kardeşi Landon vardı ve bunu şans eseri Tessa’dan başka kimse bilmiyordu. Her ne kadar Hardin, Tessa’nın sırlarını söylese de Tessa asla böyle bir şey yapmamıştı.

Tessa değişiyordu. Sevgilisi Noah’ı üç dört günde bir arar olmuştu. Birkaç defa partilere katılıp sarhoş olmuştu ve ergence “doğruluk mu, cesaretlik mi?” oyunu oynamıştı.

Bir iddiaya kurban gitmişti ama haberi yoktu. Hiç kimse ile uyuyamayan Hardin ise Tessa’sız uyuyamaya başlamıştı. Babasının evleneceğini öğrendiğinde her yeri yıkıp yıkarken Tessa’nın adını haykırmıştı. Tessa ise Hardin ile babasının o imkânsız ilişkisini onarmaya çoktan başlamıştı. Hardin’nin babası ve müstakbel eşi Tessa’ya şükranlarını nasıl sunacaklarını bilmiyorlardı.

Tessa, Noah’ı aldatmıştı hem de bir değil birden fazla sefer. Hardin ile. İlişkilerinin boyutları değişiyordu. Ve bir gün Noah’ı odasında bulup, aynı anda da Hardin’den seni seviyorum sözcüklerini duyunca ‘git’ demişti ama Noah’a ve böyle ayrılmışlardı.

Hardin’in babası Ken, Tessa’ya bir yayınevinde iş ayarlamıştı ve Hardin’le ilişkileri oldukça sarsıntılı geçiyordu ama akşam olduğunu hep beraber uyuyorlardı. Hardin için annesinden, çocukluk aşkından vazgeçmişti.

Hardin ile ayrı bir eve taşınmışlardı. Hardin, Tessa’ya gerçekten sırılsıklam aşıktı ve onu herkesten korumak adına kimse ile görüştürmüyordu. Sakladığı bir sır vardı ve Tessa’nın onu bilmemesi gerekiyordu. Hayatında en çok sevdiği ve yokluğunda delirebileceği bu kızı bu kadar çok severken; geçmişte çok büyük bir hata yapmıştı.

Bir önceki yazımız olan Karanlık - E. L. James başlıklı kitabımızda Karanlık E. L. James, Karanlık E. L. James ekitap indir ve Karanlık E. L. James ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“After – Karşılaşma – Anna Todd” için 6 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.