Acı Kahve - Agatha Christie - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Acı Kahve – Agatha Christie

Acı Kahve – Agatha Christie

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Temmuz 23rd, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 152
Yazar: Agatha Christie

1.301 Kişi Tarafından Görüldü

Acı Kahve :Ünlü bir fizikçi olan Sir Claude Avory savunma sanayi alanında çok önemli bir formül üretir. Ancak aile fertlerinin bu formülü çalacağından şüphe etmektedir. Duruma açıklık getirmesi için ünlü dedektif Hercule Poirot’yu malikânesine davet eder.

Bu arada Sir Avory tüm aile fertlerini de çağırmıştır. Yemek sonrası kütüphanede bir yandan kahvesini yudumlarken bir yandan da onlarla sohbet edecektir. Çünkü formülün akrabaları tarafından çalındığını anlamıştır.

Uşağına gizlice kapıyı kilitlemesini emreder, misafirlerine de ışıkların kısa bir süreliğine kapatılacağını ve formülü çalan kişinin kâğıdı sehpanın üzerine koymasını söyler. Ancak ışıklar yandığında misafirler kendilerini hiç de beklemedikleri bir manzaranın içinde bulurlar; ortada boş bir zarf ve bir ceset vardır.

Poirot malikâneye ulaştığında Sir Avory’nin cansız bedeniyle karşılaşır. Şimdi her şey ünlü dedektifin keskin zekâsı’na, müthiş dikkatine ve eşsiz gözlemine kalmıştır…

“Poirot… tıpkı sade bir kahve gibi canlandırıp ilham veriyor. Acı Kahve, Christie hikâyelerine yapılmış hoş bir katkı.”
-Publishers Weekly

Bir önceki yazımız olan Yabancı - Stephen King başlıklı kitabımızda Yabancı Stephen King, Yabancı Stephen King ekitap indir ve Yabancı Stephen King ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.