5. Sınıf Matematik Yaprak Test Pdf EPUB indir - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

5. Sınıf Matematik Yaprak Test Pdf EPUB indir

5. Sınıf Matematik Yaprak Test Pdf EPUB indir

Eklenme: Mayıs 1st, 2022

44 Kişi Tarafından Görüldü

Çoklu zekâ kuramına uygun
Kazanım merkezli yaratıcı sorular
Ara disiplinlerle ilişkilendirme
 
Ülkemizde eğitime yönelik programlar hızlı bir değişim gösterse de KUMBARA YAYINLARI, ülkemizde ve dünyadaki eğitim tekniklerinin ileri yönlerini alır ve onları hayatın içindeki gerçeklere uygular. Bu yüzden bilgilerin gerçek olması esastır. Ciddi ve yoğun bir çalışmayla müfredat, temel parçalara ayrıldıktan sonra parçaların diğer disiplinlerle bağları ve yaşamdaki örnekleri belirlendi. Çoklu zekâ kuramı merkeze alınıp öğretim programlarındaki kazanımlar, farklı derslerle olan bağları soruların süsü değil içeriği haline getirildi.
Öğrencilerimin daha mutlu ve daha adil bir dünya kurmalarına sağlıyacak bilgi donanımına erişmelerine katkıda bulunmak amacıyla kullanımlarına sunduk.
 

5. Sınıf Matematik Yaprak Test isimli ders kitabı 34 sayfadan oluşmaktadır ; Köksal Şaka tarafından yazılmış ve KUMBARA YAYINLARI yayın evi tarafından 29.11.2016 tarihinde piyasaya çıkmıştır. 5. Sınıf Matematik Yaprak Test ders kitabını pdf olarak indirebilirsiniz. 5. Sınıf Matematik Yaprak Test EPUB indir. 5. Sınıf Matematik Yaprak Test E-kitap indir.

Bir önceki yazımız olan 3. Sınıf Tatil Kitabım (4. Sınıfa Geçenler İçin) Pdf EPUB indir başlıklı kitabımızda 3. Sınıf Tatil Kitabım (4. Sınıfa Geçenler İçin) ders kitabı, 3. Sınıf Tatil Kitabım (4. Sınıfa Geçenler İçin) epub indir ve 3. Sınıf Tatil Kitabım (4. Sınıfa Geçenler İçin) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.