2022 Sıfırdan - Zeynep Turan - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

2022 Sıfırdan – Zeynep Turan

2022 Sıfırdan – Zeynep Turan

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Ocak 3rd, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 556
Yazar: Zeynep Turan

937 Kişi Tarafından Görüldü

2022 Sıfırdan; 2022 yılı daha başlamadan, gürültüsü tüm dünyayı çepeçevre sardı. İnsanlık sıkıştıran, kısıtlayan nitelikte bir yılı arkasında bırakırken, pandemi kelimesinin çoktan ortadan kalktığını göreceğiz.

 

“Var Olmak” eşiğinden atlarken 2022 yılına; mavi gezegenimizde insana dair tüm etik değerlerin sorgulanması ve resmiyet kazanan kararların geçerliliğinin tartışılması eşliğinde başlayacağız!

 

2022’de Başak Burçları Kazanıyor

 

Bilgi Sonsuza Dek Cehaleti Yönetecektir

 

Şubat ayının endamı göklere sığmayacak türden olacak. Yeniay, Kova burcunda yerini aldığında son senelerde ivme kazanan SİHA teknolojisinde ne kadar mesafe kat edildiğine şaşkınlıklarımız eşliğinde şahit olacağız.

 

Koç Burçları! Ne Günlerden Geçtiniz

 

Her Dertli Kaderi Kendine Düşman Bilir

 

İstanbul Sözleşmesi’nin 2011’de imzalanırken makûs bir talihe sahip olmadığını, varlığını her zaman koruyacağını ve seçim vaatlerine konu olmayacak kadar ihtiyaç duyulan bir yapı olduğunu da aklıselim insanlardan dinleyeceğiz.

 

Balık Burçları Kulak Verin, Gökyüzü Size Akıyor

 

Kuşaklar Değiştikçe Yönümüz Değişiyor

 

Türk siyaseti üstünde ülkemizin genç nüfusunun etkisi yadsınamaz bir gerçek olacak. Gençlerimizin yüzündeki umutsuzluk bulutları dağılmaya başlayacak.

 

Terazi Burçları! 2022, Düğümleri Çözecek

 

  1. Hükümet Kuruluyor Hazır mısınız?

 

Ülkemiz pek çok önemli badire atlatacak. Mars, yönettiği burca geldiğinde ise yeryüzünün kor ateşini artırabilir. Kendi içinde ayrışan partiler, kapanan partiler Türkiye’nin gündemini 24 saatte bir değişime uğratacak.

Bir önceki yazımız olan Aşk - Dino Buzzati başlıklı kitabımızda Aşk Dino Buzzati, Aşk Dino Buzzati ekitap indir ve Aşk Dino Buzzati ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“2022 Sıfırdan – Zeynep Turan” için 6 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.