Zamansız - Kaya Ulusay - PDF E-Kitap Oku, İndir
Zamansız – Kaya Ulusay

Zamansız – Kaya Ulusay

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Eylül 8th, 2018
Dil: Türkçe
Sayfa: 184
Yazar: Kaya Ulusay

313 Kişi Tarafından Görüldü

Hayata gelmek başka şeydir, o hayatı atandığınız rolleri oynayarak sür­dürmek bambaşka şey. Bazen hayat­taki edimlerimizin değişik oyuncu­lar tarafından canlandırıldığı sanısı­na kapıldığımız olmaz mı? Hatta daha da kötüsü, bizim değişik karak­terleri canlandıran bir oyuncu oldu­ğumuzun farkına varmamızdır. Öy­leyse zaman kavramının arada sıra­da kaymalara uğramasına da şaş­mamak gerekir.

Zamansız Kitabı Tanıtım Amaçlıdır.

Kaya Ulusay, Zamansız’da tariflediğimiz karmaşanın içinde kı­sılıp kalmış bir insanı anlatıyor.

Bitmek üzere olan sigarasını tazelemek için paketi cebinden çıkarttı. Gün boyu ardı ardı­na yaktığı sigaralar boğazını paralamıştı. Hissettiği acıya inat, paketten çıkarttığı sigarayı dudaklarının arasına yerleştirdi.

Şu garip dünyada ölmek için ne kadar çok seçenek vardı! Yaşamak içinse sınırlar belliydi.

Düşünceleri beynine, ağzındaki sigaranın dumanının ciğerlerine yayılışından daha hızlı nüfuz ederken,£ Yaşadıkları hayatın aslında hiçbir nabız belirtisi göstermeden sürüp gitti­ğini farkettiklerinde her şey çok geç olacak diye düşündü; £Sistemin içinde, sisteme karşı ama sistemden kopamayan bir zavallıyım ben.Yanlışı gören ama haykıramayan bir kor­kaktı belki de

Bir önceki yazımız olan Unutma Noktası - Sema Karabıyık başlıklı kitabımızda Unutma Noktası pdf indir, Unutma Noktası pdf oku ve Unutma Noktası Sema Karabıyık hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.