Yenik Ve Yalnız – Celil Oker

Yenik Ve Yalnız – Celil Oker

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Ekim 2016
Eklenme: Ocak 25th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 312
Yazar: Celil Oker

93 Kişi Tarafından Görüldü

Özel dedektif Remzi Ünal, bir süredir telefonuna bırakı- lan sesli mesajların sahibiyle sonunda karşılaşır; hem de tam mesleği bırakıp evlenmek üzereyken. “Müşteri- si” Hülya Çakır, bir oto galerisinin sahibi olan eşinin işyerindeki masasına bir zarfın bırakılmasını istemek- tedir.

Dedektifimiz, görüntüde oldukça basit bir işle kariyerine nokta koymaya ikna olmuşken, aslında karmaşık bir hikâyenin ortasına düştüğünü anlaması için bir cinayetin işlenmesi yeterli olacaktır. Polisiye edebiyatımızın usta ismi Celil Oker’den yine temposu yüksek, heyecanlı ve yetkin bir roman…

“Remzi Ünal… Şu Hava Kuvvetleri’nden müstafi, THY’den kovulma, kendisine saygısı olan hiçbir ‘frequ- ent flyer’ın adını bile duymadığı sekizinci sınıf charter şirketlerinde bile tutunamayan, MS Flight Simulator’ün yüklü olduğu bilgisayar dört ayrı kutuya dağılmış, eski pilot, ex-kaptan, nevzuhur özel dedektif Remzi Ünal.”

Bir önceki yazımız olan Çarşambaya Kadar Eşim Ol (Yedi Gün, Yedi Düğün Serisi 1) - Catherine Bybee başlıklı kitabımızda Çarşambaya Kadar Eşim Ol Catherine Bybee, Çarşambaya Kadar Eşim Ol Catherine Bybee epub indir ve Çarşambaya Kadar Eşim Ol Catherine Bybee epub oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.