Yaşam Terapisi – Bircan Yıldırım

Yaşam Terapisi – Bircan Yıldırım

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2017
Eklenme: Temmuz 30th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 208
Yazar: Bircan Yıldırım

15.751 Kişi Tarafından Görüldü

Aradığını bulduğun yerdesin. O, diğerlerinde gördüğü iyiliğin, kötülüğün, güzelliğin, çirkinliğin, korkunun, sevginin, zenginliğin, fakirliğin bastırdığı bilincinin derinlerinden gelen kendi yansıması olduğunu anlamıştı.

O, tüm yansımalarını sahiplenerek, kendisinin bu dünyada en iyi versiyonunu oluşturacağına dair söz vermişti. O, kendi bilincini dünyaya yansıttığını anlayıp, karanlık dünyasını aydınlatmayı seçmişti.

O, giderek içinde daha da büyüyen yalnızlık hissinden ve dinmek bilmeyen sessiz çığlıklarından özgürleşmişti. O, bundan sonraki yaşamını, her şeyde Yaradan’ın aşkını hissederek, tutkuyla ve tereddüt etmeden istediği gibi yaşamaya adamıştı.

O, kendisindeki kötülüğü, diğerindeki iyiliği kabul ederek içindeki savaşı durdurabileceğini anlamıştı.

O, ışığına ve gölgesine sahip çıkabilecek kadar yürekliydi! O, öfkesinin öfkelendiği kişiden çok kendisine zarar verdiğini kavramıştı. O, önce içindeki sonra da tüm dünyadaki savaşı durduracağına inandığı bu kitaptaki bilgileri yaymaya kendisini adamıştı! Ve içimizden biri olan

“O”, aslında hepimizin birer yansımasıydı! Bilinçsizce merak ettiği değil, bilinçli farkındalıkla olmak istediği kişiye dönüşme cesareti gösteren tüm yüreklere…

 (Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı : 208

İlk Baskı Yılı : 2017

Bir önceki yazımız olan Son - Ayşe Kulin başlıklı kitabımızda Son - Ayşe Kulin pdf indir, Son - Ayşe Kulin pdf oku ve Son Ayşe Kulin epub indir hakkında bilgiler verilmektedir.

“Yaşam Terapisi – Bircan Yıldırım” için 2 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.