araba kiralama Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi - Marie Lu - PDF E-Kitap Oku, İndir
Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi – Marie Lu

Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi – Marie Lu

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Ekim 1st, 2018
Dil: Türkçe
Sayfa: 344
Yazar: Marie Lu

26.759 Kişi Tarafından Görüldü

Marie Lu Kimdir

 

Her şey mümkün. Bu sefer hayatları pahasına bir oyun başlıyor.

Emika Chen, Warcross Şampiyonası’ndan sağ çıkmayı zar zor başarmıştı. Artık Hideo’nun yeni NöroLink algoritmasının ardındaki gerçeği bildiğinden, bir zamanlar hayranlık duyduğu, kendi tarafında olduğunu sandığı kişiye güvenemiyordu.

Hideo’nun planlarını durdurmak için Emika ve Anka Süvarileri bir araya gelecekti. Fakat bilmedikleri bir şey vardı: Tokyo’nun neon ışıklı sokaklarını tehdit eden yeni bir tehlikeyle karşılaşacaklardı. Birileri Emika’nın başına ödül koymuştu ve Emika’nın hayatta kalmak için tek şansı Sıfır ve acımasız Kara Zırhlar’dı. Ancak Emika, Sıfır’ın aslında göründüğü gibi biri olmadığını çok geçmeden fark edecek ve koruması altına girmenin bir bedeli olacağını öğrenecekti.

Bir ihanet zincirinin ortasında, özgür iradenin geleceği tehlike altındayken Emika, sevdiği adamı durdurmak için ne kadar ileri gidecekti?

Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Kitabı tanıtım Amaçlı Olarak Yayımlanmıştır

“Lu’nun gelecek için çizdiği dünyanın insanı içine çeken teknolojisi fazlasıyla gerçekçi. İnanılmaz hareketli fakat aynı zamanda duygusallık barındıran bir hikâye.”

—Publishers Weekly, starred review

 

“Kurgu fevkalade. İlk kitapta olanlara bağlanan bir sürü ufak detay var. Zorlama gelmeyen sürprizler ve karakterlerin gelişiminden gelen bir gücü var hikâyenin. Akıcı, yoğun ve muhteşem bir kitap.”

—Kirkus Reviews, starred review

 

“İnanılmaz ihanetlerle dolu, sürükleyici bir hikâye. Seri okumayı sevenler bu kitaba bayılacak.”

Bir önceki yazımız olan Marie Crue-Küçük İnsanlar ve Büyük Hayaller - Maria Isabel Sánchez Vegara başlıklı kitabımızda Küçük İnsanlar ve Büyük Hayaller, Küçük İnsanlar ve Büyük Hayaller özeti ve Küçük İnsanlar ve Büyük Hayaller tanıtımı hakkında bilgiler verilmektedir.

“Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi – Marie Lu” için 3 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.