Venedik Taciri - William Shakespeare - PDF E-Kitap Oku, İndir
Venedik Taciri – William Shakespeare

Venedik Taciri – William Shakespeare

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2012
Eklenme: Eylül 11th, 2018
Dil: Türkiye
Sayfa: 115
Yazar: William Shakespeare

333 Kişi Tarafından Görüldü

William Shakespeare (1564-1616): Oyunları ve şiirlerinde insanlık durumlarını dile getiriş gücüyle dört yüz yıldır bütün dünya okur ve seyircilerini etkilemeyi sürdüren efsanevi yazar, en ünlü ve en güçlü eserlerinden biri olan Venedik Taciri’nde hemen her karakterle seyirciyi büyülemektedir. Shylock başta olmak üzere her karakterde onca zıtlığı bir arada barındırabilen insan doğası çok büyük bir maharetle sergilenmektedir. Seyirci pek sevdiği bir karakterden, hemen bir sahne sonra nefret ettiğini ve bir tiradıyla tekrar sempati duymaya başladığını hissedebilir. Bu yüzden Venedik Taciri, Shakespeare büyüsünün doruk noktalarından biri olmaya devam etmektedir.

William Shakespeare (1564-1616): Der legendäre Schriftsteller, einer der berühmtesten und mächtigsten Werke seiner Zeit, hat das Publikum für fast alle Charaktere in den Spielen und der Poesie erzogen. Shylock, insbesondere die menschliche Natur, die zehn Gegensätze in jeder Figur unterbringen kann, wird mit viel Geschick ausgestellt. Das Publikum mag fühlen, dass er eine Figur liebt, die er liebt, er hasst sofort nach einer Szene und beginnt wieder mit einem Tribut zu sympathisieren. Deshalb ist der Kaufmann von Venedig weiterhin einer der Höhepunkte von Shakespeares Magie.

Bir önceki yazımız olan İki Yıl Okul Tatili - Jules Verne başlıklı kitabımızda İki Yıl Okul Tatili epub indir, İki Yıl Okul Tatili Jules Verne epub indir ve İki Yıl Okul Tatili Jules Verne epub oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.