Tespih Ağacının Gölgesinde (Bülbülü Öldürmek) - Harper Lee - PDF E-Kitap Oku, İndir
Tespih Ağacının Gölgesinde (Bülbülü Öldürmek) – Harper Lee

Tespih Ağacının Gölgesinde (Bülbülü Öldürmek) – Harper Lee

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Kasım 2015
Eklenme: Eylül 14th, 2018
Dil: Türkiye
Sayfa: 239
Yazar: Harper Lee

503 Kişi Tarafından Görüldü

  • Harper Lee ‘den 55 yıl sonra unutulmaz bir roman daha…

Amerikan edebiyatının başyapıtlarından biri olan, Pulitzer ödüllü Bülbülü Öldürmek’in unutulmaz karakteri Jean-Louise “Scout” Finch, 20 yıl sonra New York’tan çocukluğunun geçtiği kasabaya, babası Atticus Finch’in yanına, eve dönüyor. Çocukluğunda eşitlik, doğruluk ve adalet kavramlarıyla kişiliğinin yapı taşlarını oluşturan babası Atticus’un hayal kırıklığı yaratan değişimi, artık 26 yaşında genç bir kadın olan Scout’u derinden etkiliyor.

Harper Lee’nin bilge kaleminden çıkan ve daha yayınlanmadan son yılların en büyük edebiyat olayı haline gelen Tespih Ağacının Gölgesinde, bir tarihsel dönemi güçlü ve gerçekçi çağrışımlarla aktarmakla birlikte, güncelliğiyle de bir eserin kendi devrini aşabileceğinin en nadide kanıtlarından biri…

Tespih Ağacının Gölgesinde (Bülbülü Öldürmek) Kitabı tanıtım Amaçlıdır.

Hikaye, ilk kitapta küçük bir kız çocuğu olan Scout’un 20 yıl sonra babasının yanına dönmesiyle devam ediyor.

Küçüklüğünde babasının adaletine ve doğruluğuna olan sarsılmaz güveni, hayal kırıklığı yaşatacak bir değişimle artık genç bir kadın olan Finch’imizi derinden etkiliyor. Olayların bu ve bundan sonrası kitabı okunaklı kılıyor. Birinci kitabın bıraktığı etkinin devamını beklemeden okursanız hoşunuza gidecektir.

Bir önceki yazımız olan Uyumsuz Defne Kaman'ın Maceraları-Hava - Buket Uzuner başlıklı kitabımızda Uyumsuz Defne Kaman'ın Maceraları-Hava Buket Uzuner, Uyumsuz Defne Kaman'ın Maceraları-Hava Buket Uzuner epub indir ve Uyumsuz Defne Kaman'ın Maceraları-Hava Buket Uzuner epub oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.