Tekvin - Arif Ergin - PDF E-Kitap Oku, İndir
Tekvin – Arif Ergin

Tekvin – Arif Ergin

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Ekim 2018
Eklenme: Ekim 16th, 2018
Dil: Türkçe
Sayfa: 604
Yazar: Arif Ergin

41.051 Kişi Tarafından Görüldü

Gizemli bir tablo… Yeryüzünün efendilerine rağmen kurulmuş bir ülke… Ve bu ülkenin kaderi üzerinde oynanan büyük oyun…

İşadamı Hakan Turan’ın hayatı, manevi kız kardeşi Melek’in kaçırılması ile bir gecede altüst olur. Kız kardeşinin izini süren Hakan, kendini paranın kadim efendileri arasındaki bir savaşın ve yıllar önce gerçekleşmiş cinayetlerle kurgulanmış bir bilmecenin tam ortasında bulur. Tüm ülkeyi kaosa sürükleyen bu sırrın anahtarı Osman Hamdi Bey’in gizemli bir tablosundadır. Mihrap ismiyle de bilinen Tekvin’de…

Tekvin  Arif Ergin  Romanı Tanıtım Amaçlıdır,

Biz, Yeni Dünya Düzeni’ni yeraltının derinliklerinde karanlık bir mağara gibi tasarladık. Bu mağaranın bir ucunda, içeri ışık süzülen bir boşluk var. İnsanların sırtlarını ışığa çevirdik. Onları kollarından, boyunları ve bacaklarından zincirlerle bağladık. Öyle ki sadece karşılarındaki karanlık mağara duvarını görüyorlar. Işıkla aralarından bir sürü nesne geçiyor ve ışık bu nesneleri mağaranın duvarına gölge olarak yansıtıyor. İnsanlar, nesneleri değil, sadece onların duvara yansıyan gölgelerini görebiliyorlar.

Bir önceki yazımız olan Yeni Türkiye ve Post İslamcılık - Yavuz Çobanoğlu başlıklı kitabımızda Yeni Türkiye ve Post İslamcılık epub indir, Yeni Türkiye ve Post İslamcılık özeti ve Yeni Türkiye ve Post İslamcılık pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

“Tekvin – Arif Ergin” için 2 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.