Tarihin Vicdanını Sızlatan Soykırım Yalanı - İsmet Bozdağ - PDF E-Kitap Oku, İndir
Tarihin Vicdanını Sızlatan Soykırım Yalanı – İsmet Bozdağ

Tarihin Vicdanını Sızlatan Soykırım Yalanı – İsmet Bozdağ

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2009
Eklenme: Kasım 4th, 2018
Dil: Türkçe
Sayfa: 208
Yazar: İsmet Bozdağ

986 Kişi Tarafından Görüldü

Çankaya özel arşiv belgelerinde ATATÜRK soykırım iddialarını reddediyor.

Doksan yıllık hayatımın son kitabını yayımlıyorum. Eğer Ermeniler, Birinci Dünya Savaşı sırasında olup bitenlerin ardına sinerek, dünyayı, olmamış bir soykırıma inandırmak hevesine düşmemiş olsaydı, bu son kitabı da yayımlamayacaktım. Çünkü bilen bilir, doksan yaşında bir “polemik kitabı” yazmak, “çok güç” olmaktan fazla bir şeydir! Ama Ermeni diyasporasının dış dünya temsilcilerimizi haysiyetsiz pusularla öldürmeleri yetmiyormuş gibi, bu konuda görevi gereği yaptığı bir bilimsel araştırma yüzünden, İsviçre gibi uygar olmak zorundaki bir ülkede, Türk Tarih Kurumu Başkanımız Yusuf Halaçoğlu konuştu diye tutuklanınca, gerçeği, polemik alanına çekmek, bir “aydın görevi” oldu. Artık bilen, bildiğini, bildiği kadar yazmalı, söylemelidir!..

Tarihin Vicdanını Sızlatan Soykırım Yalanı Kitabı Tanıtım Amaçlıdır.

İşte bu yüzden, doksan yaşımda daktilomun başına oturmak gerekti ve oturdum. Yazdıklarımın hepsi, belgeye, bilgeye, tarihsel gerçeklere dayalıdır!..


Sayfa Sayısı: 208

Baskı Yılı: 2009

Dili: Türkçe
Yayınevi: Truva Yayınları

İlk Baskı Yılı : 2009

Sayfa Sayısı : 208

Dil : Türkçe

 

Bir önceki yazımız olan 100 Soruda Milli Mücadele - Ali Satan başlıklı kitabımızda 100 Soruda Milli Mücadele Ali Satan, 100 Soruda Milli Mücadele Ali Satan pdf indir ve 100 Soruda Milli Mücadele Ali Satan pdf oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.