Sürgün - Lisa M. Stasse - PDF E-Kitap Oku, İndir
Sürgün – Lisa M. Stasse

Sürgün – Lisa M. Stasse

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Temmuz 2015
Eklenme: Ekim 11th, 2018
Dil: Türkçe
Sayfa: 384
Yazar: Lisa M. Stasse

53 Kişi Tarafından Görüldü

Issız bir adaya düşmekten çok daha kötü kaderler vardır…
Dünya senden vazgeçtiğinde kime dönüşürsün?

Birleşik Kuzey İttifakı’nın uysal vatandaşlarından genç Alenna çocukken ailesinin tutuklanmasına tanık olduktan sonra toplumla uyumlu yaşayıp göze çarpmamayı öğrenmiştir. Ancak on altı yaşına girdiğinde ülkedeki tüm yaşıtlarına uygulanan ve potansiyel suçluları belirleyen testte başarısız olur. Bu testi geçemeyenlerin kaderi bellidir: Çark adındaki adaya sürülmek.

Adaya gönderilen sürgünlerin tahminî yaşam süresi iki yıldır ve Alenna burada zor koşullarla, alan sahiplenmek için kopan iç savaşlar ve gökyüzünde belirip çocukları kaçıran makinelerle mücadele etmek zorunda kalır. Sonunda, yakışıklı ve karizmatik savaşçı Liam ve diğer yeni arkadaşlarıyla adadan kurtulmak için tehlikeli bir yolculuğa çıkmaya karar verirler. Hayatta kalmak imkânsız gibi görünse de Alenna ne olursa olsun başarmakta kararlıdır…

“Stasse distopya ve bilim kurguyu harmanlayarak gençlerin ellerinden bırakamayacağı, macera dolu bir dünya yaratmış.”
-Voya-

Bir önceki yazımız olan Operadaki Hayalet - Gaston Leroux başlıklı kitabımızda Operadaki Hayalet Gaston Leroux, Operadaki Hayalet Gaston Leroux epub indir ve Operadaki Hayalet Gaston Leroux epub oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.