Sevgiler Beno'dan - Benokız - PDF E-Kitap Oku, İndir
Sevgiler Beno’dan – Benokız

Sevgiler Beno’dan – Benokız

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Haziran 2016
Eklenme: Ekim 23rd, 2018
Dil: Türkçe
Sayfa: 232
Yazar: Benokız

145 Kişi Tarafından Görüldü

Kendine özgü bir hikâyesi olmalı her insanın…

Bire bir olmamalı kimseyle, kendi ruhunu kendi karakterini bulaştırmalı insan bulunduğu her yere. Yani aslında herkesin, kahramanının kendisi olduğu bir masalı olmalı. Her masal tozpembe değildir elbette. Hep güllük gülistanlık da değildir her şey masallarda, bilirsiniz işte… Bazen kara bulutlar sarar etrafı, bir cadı beliriverir, dağlar engel olur yollara, canı yananlar olur ama masallarda mutlu olacak bir şeyler hep vardır. Çaba vardır, umut vardır, hayal vardır, çıkartılacak bir ders vardır ve en önemlisi huzurlu bir hava vardır.

Sevgiler Beno’dan  Benokız Romanı tanıtım Amaçlıdır

Masal dediğin hayattır işte!

Biliyorum ki gerçekten isteyen her insan her şartta mutluluğu bulabilir, huzuru yaşayabilir, yeter ki yeteri kadar sevsin hayatı… Sevsin içinde bulunduğu masalını her haliyle.

Bu kitapta da Benokız’ın masalı var…

Minik mutluluklarıyla, masalına tutunuşuyla, habersiz gelen misafiriyle, kara bulutlarıyla, ama sonra güneş ninenin ışıldatmasıyla, Benokız’ın hayalleriyle, dualarıyla, iyi olma ve kötülükten kaçma çabalarıyla, hayata dair gözlemleriyle, huzur arayışlarıyla, şükürleriyle, yalnızca tozpembe değil de hayatın tüm renkleriyle bezeli bir Benokız masalı benimkisi. Kendi masalının her anında mutlu olmayı dileyen insanlar:

 

Dilerim ki kalplerinizdeki dualarınız haklarınızda hayırlıysa kabul olsun.

(Tanıtım Bülteninden)

Bir önceki yazımız olan Kafam Bi Dünya - Cumali Miçooğulları başlıklı kitabımızda Kafam Bi Dünya, Kafam Bi Dünya epub indir ve Kafam Bi Dünya özeti hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.