Şahmelek - Merve Akıncı - PDF E-Kitap Oku, İndir
Şahmelek – Merve Akıncı

Şahmelek – Merve Akıncı

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Mart 2014
Eklenme: Aralık 14th, 2018
Dil: Türkçe
Sayfa: 496
Yazar: Merve Akıncı

54 Kişi Tarafından Görüldü

“Elimden gelse hâli hazırda kenetlenmiş ellerimizden güç alıp onu bu evden kaçırırdım. Denizi görebileceğimiz bir yere giderdik belki… Hiç konuşmazdık. Dudaklarımız değil, dokunuşlarımız konuşurdu bizim yerimize… Başımı onun geniş omzuna yaslayıp burnumu boynuma gömerdim. Onun o tatlı kokusunu doya doya içime çekip gözlerimi yumardım. İnanıyorum ki birlikte olsak her şey daha güzel olacaktı. Belki daha kolay…”

Ailesi, kızkardeşinin tedavisi için Amerika’ya gittikten sonra Balkanlı Ailesi’nin evinde yaşamaya başlayan İde’nin hayatı, bir gün rüyasında evin oğlu Aslan’ı görmesiyle tamamen değişir. Herkese, her şeye ve özellikle aşka karşı soğuk ve ilgisiz görünen Aslan Balkanlı’ya yavaş yavaş âşık olmaya başlayan İde, tutulmaya başladığı adamın buzlarını eritebilecek midir? Yaralı bir aşkın hayaletiyle boğuşan Aslan ise onun seven bir kadının varlığını kabul edebilecek midir?

Bir önceki yazımız olan Kalbimi Affettim (Casebook of Barnaby Adair Serisi 1) - Stephanie Laurens başlıklı kitabımızda Kalbimi Affettim (Casebook of Barnaby Adair Serisi 1), Kalbimi Affettim (Casebook of Barnaby Adair Serisi 1) epub indir ve Kalbimi Affettim (Casebook of Barnaby Adair Serisi 1) epub oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.