1963 Ağustos. Başkan Kennedy’nin başından vurulduğu yıl.
Rüzgarın Şarkısını Dinle – Haruki Murakami

Rüzgarın Şarkısını Dinle – Haruki Murakami

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Haziran 29th, 2018
Dil: Türkce
Sayfa: 168
Yazar: Haruki Murakami

7.214 Kişi Tarafından Görüldü

Kesinlikle güzel biri değildi. Ancak “güzel biri değildi” demekle ona haksızlık etmiş olurum. “O, kendine yakışır güzelliğe sahip biri değildi” demek daha doğru bir ifade olur.Tek bir fotoğrafı var bende. Fotoğrafın arkasında tarih ve not da var; 1963 Ağustos. Başkan Kennedy’nin başından vurulduğu yıl. Yazlık bir yerlerde gibi, sahildeki dalgakırana oturmuş, biraz keyifsiz bir şekilde gülümsüyor.

Saçı Jean Seberg modelinde kısacık kesilmiş, kırmızı çizgili kumaştan, uzun kollu bir elbise giymiş. Hem biraz tuhaf, hem de güzel görünüyor. İnsanın yüreğine dokunan bir güzellik bu. Kız arkadaşımın neden öldüğünü kimse bilmiyor. Kendisinin bilip bilmediğinden de şüpheliyim nedense.

Haruki Murakami’nin yirmili yaşlarının sonunda yazdığı, çevrilmesine yıllar sonra izin verdiği ilk romanı Rüzgârın Şarkısını Dinle Murakami okurlarını şaşırtacak ipuçlarıyla dolu…

 

(Tanıtım Bülteninden) tanıtım amacıyla yayımlanmıştır

 

Bir önceki yazımız olan Bazı Yollar Yalnız Yürünür - Özgür Bacaksız başlıklı kitabımızda Bazı Yollar Yalnız Yürünür, Bazı Yollar Yalnız Yürünür epub ve Bazı Yollar Yalnız Yürünür pdf hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.